Kids2IT: роботизований прибиральник або робот-поліцейський? 🤖

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🏫15 лютого Kharkiv IT Cluster провів профорієнтаційну гру для учнів загальноосвітньої школи № 157. Амбіційні дев’ятикласники дізналися про важливість кожного учасника команди та необхідність розвивати навички спілкування.

За даними опитування додатку Slido на початку гри понад 80% учнів не розглядали сферу IT для себе. А вже по завершенню учасниця гри Анна заявила: «Захотілося стати дизайнером. Це цікаво, мені подобається творчість цієї спеціальності». 👩‍🎨

Головною фішкою стала демонстрація ідей: обидві команди створили прототипи роботизованих помічників. Перший проєкт — прибиральник, що миє підлогу, посуд, фотографує очима, а в його животі влаштована кавомашина.

Учасники іншої команди створили високого робота, що може стати на варту порядку в місті: він вміє патрулювати вулиці, фіксувати порушення, спілкуватися з людьми. Головною перевагою є час автономної праці — 48 годин.

🤝 Після завершення гри ми спитали, що ж найважливіше та найскладніше у роботі з технологіями. Дев‘ятикласниця Ніколь каже:

«Головне — робота у команді, адже без однієї складової проєкту він просто розпадається на декілька несумісних шматочків однієї ідеї».

Гра була напружена і весела, бажаємо амбіційним дев‘ятикласникам розвивати свої творчі навички! 👩‍🏫

Рекомендовані матеріали

  1. Перші кроки в ІТ з Олею Харченко

Коментарі