kids2it-richni-rezultaty-proforiyentatsijnyh-igor3

Kids2IT: річні результати профорієнтаційних ігор

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уже протягом декількох років  Kharkiv IT Cluster успішно реалізує проєкт Kids2IT. Цей рік не став виключенням, ділимося результами поточного навчального сезону, який уже добіг кінця. 

Що таке Kids2IT? 

Kids2IT — це інноваційна профорієнтаційна гра про галузь інформаційних технологій, яка  спрямована на учнів 8-11 класів і студентів профільних коледжів.

Мета проєкту —  підвищити обізнаність школярів про ІТ-галузь, збільшити кількість вступників на спеціальності ІТ-напрямів, переконати абітурієнтів, що ІТ це не лише програмування, а також отримати мотивованих вступників на технічні спеціальності.

Kids2IT не лише надає учням можливість дізнатися про ІТ-галузь, але й надихає їх на створення власних інноваційних проєктів. 

Результати сезону

Цього року за підтримки Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради було  проведено 70 ігор Kids2IT, до яких долучилися понад 1400 школярів з Харкова, а також інших регіонів України. 

Учні понад 50 шкіл мали змогу дізнатися більше про світ ІТ завдяки профорієнтаційним іграм Kids2IT.  

Окрім того, Kharkiv IT Cluster ініціював навчання для 30 менторів закритого клубу Junior Club, які в подальшому долучалися до проведення ігор. 

Результати цього сезону підтверджують важливість проєкту Kids2IT  як інструмента профорієнтації та стимулу для молоді, яка цікавиться сферою інформаційних технологій. 

Дякуємо Департаменту цифрової трансформації за підтримку, а також усім, хто долучався до ігор і провів цей рік із нами. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-emotsiyi-ta-startapy-zhyvoyi-zustrichi

Коментарі