Kids2IT: проєкт в онлайн-форматі!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого семестру в межах проєкту Kids2IT Kharkiv IT Cluster провів шість профорієнтаційних ігор Kids2IT і п’ять інтерактивних онлайн-екскурсій в умовах карантину для дітей з понад семи навчальних закладів!

 

Під кураторством фахівців компанії Nix Solutions команда Kharkiv IT Cluster разом із волонтерами переробила профорієнтаційну гру Kids2IT в онлайн-формат, додала нові ролі: Software Developer, Hardware Developer і Sales Manager, а також оновила філософію гри.

На онлайн-іграх учасники разом із менторами створювали унікальні продукти і пробували себе в ролі ІТ-фахівців.

У грудні Kharkiv IT Cluster і фахівці наукового парку «Синергія» провели інтерактивну онлайн-екскурсію для учнів 89 ліцею. На екскурсії діти дізналися про можливості парку, актуальні технології та сучасні напрямки в IT.

Ми вдячні компанії Nix Solutions і науковому парку «Синергія» за участь у нашому проєкті в онлайн-форматі! Також дякуємо за співпрацю Харківському ліцею № 89 Харківської міської ради, Харківській гімназії № 47, Харківському коледжу Державного університету телекомунікацій та Народній Українській Академії! Окремо хочемо подякувати нашим волонтерам і менторам!

 

Наразі ми продовжуємо роботу за нашим проєктом з урахуванням усіх карантинних норм!

Якщо ви вчитель, хтось із батьків або учень, заповнюйте форму за посиланням, і ми проведемо безкоштовні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі