Kids2IT: профорієнтаційні онлайн-ігри

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster провів ще дві профорієнтаційні онлайн-гри Kids2IT.

Цього разу в ролі ментора нам допомагав Директор APIBEST Тарас Омельяненко. Радісно, що діти можуть отримати поради та підтримку від таких досвідчених представників IT-галузі. Тарас залюбки погодився підтримати проєкт і приділити час талановитій молоді, що бажає розвиватися в IT.

«Дуже задоволений першою грою. Мені дуже пощастило з командою, адже наприкінці гри один учень остаточно вирішив пов’язати своє майбутнє з IT! А це вже велика перемога!»поділився своїми враженнями від гри директор компанії APIBEST.

Щоразу ми дивуємось креативності та активності наших гравців. Адже вони мають цікаві ідеї та незвичайний підхід до їх реалізації. Минулого тижня вони розробляли браслет-санітайзер (дуже актуально в наш час), електронний застосунок для школи, навушники для людей з проблемами слуху та кіберокуляри.

Ми помiтили, що останнім часом інноваційні розробки стали більш соціальними. Діти турбуються про своє майбутнє та оточення і пропонують різні способи вирішення вже наявних у суспільстві проблем.

Слоганом ігор минулого тижня, за версією дітей, стало: «Ми прагнемо кращого!».

Kharkiv IT Cluster відзначає важливість соціальних проєктів і радий, що допомагає дітям розвиватися в IT-галузі за різними напрямками!

 

Коментарі