kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-druziv-iz-honey-academy

Kids2IT: профорієнтаційна гра для друзів із Honey Academy

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster має понад 300 партнерів, серед яких ІТ-компанії та освітні установи. Перші допомагають реалізувати ідеї в круті проєкти, а останні — імплементувати їх до навчальної системи. 

Саме тому Kharkiv IT Cluster завжди радо відгукується до співпраці з освітніми закладами й працює над тим, щоб виховати ІТ-фахівця ще зі шкільної парти. 

20-го лютого освітня команда Kharkiv IT Cluster завітала до наших друзів і партнерів Honey Academy для того, щоб показати, якою може бути профорієнтація — цікавою та веселою. 

Хто такі Honey Academy?

Honey Academy — це інноваційна харківська школа, головна мета якої зробити навчання цікавим, підготувати дітей до глобальних викликів ХХІ сторіччя. 

Ми цілком розділяємо цінності школи, а тому радо долучилися до їх втілення й провели профорієнтаційну гру Kids2IT зі студентами Honey Academy

У неймовірно дружній атмосфері, яка панувала під час гри, ми познайомили учнів Honey Academy ближче з ІТ-світом, а саме розглянули цикл розробки проєктів, професії в ІТ, шляхи застосування ІТ в повсякденному житті. 

Проте найвеселішою стала робота під час практичної частини, адже учасники гри втілили власні ідеї в прототипи крутих стартапів. 

Гра стала стимулом до зближення й пізнання одне одного в командах, розвитку взаємоповаги й формування важливих гнучких навичок: ефективної комунікації, тайм-менеджменту, креативності тощо. 

Посмішки й гомін від учасників після гри виступили для нас показником того, що нашим друзям було з нами весело й цікаво, що мотивує команду до подальшої праці й удосконалення. 

Дякуємо Honey Academy за запрошення й гостинний прийом, безмежно раді співпраці з такими крутими партнерами. 

Хочете також впливати на розвиток майбутнього ІТ-галузі? Долучайтеся до нашої спільноти!

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-svit-it-dlya-abituriyentiv

Коментарі