Kids2IT – МОБІЛЬНИЙ БАНКОМАТ ВІД ШКОЛЯРІВ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 січня, у Харківській школі № 105, Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT разом з ментором Романом Пугачовим, із компанії INSART. 

Діти вразили команду кластеру своєю креативністю та організованістю, увагою до деталей та особливостей професій в IT індустрії. Вони створювали у своїй уяві нові прилади сучасності та презентували готовий проєкт перед потенційними інвесторами.

Учениця 10-го класу, Ліза: «Я відчула на собі як тяжко, проте цікаво бути PM. Важко керувати командою, щоб ніхто не сварився, не кричав та не перетягував ковдру на себе. І, якщо чесно, на наступний проєкт я їх не візьму!»

Особливості гри

Завуч школи на декілька годин стала замовником, активно долучилась до процесу гри та підтримувала дітей у всіх їхніх ідеях. Учні ж здивували вчителів та ментора презентацією проєкту у віршованій формі. Вони візуалізували на дошці роботу банкомату та усі особливості нового продукту.

22 Kids2IT - МОБІЛЬНИЙ БАНКОМАТ ВІД ШКОЛЯРІВ

Роман Пугачов: «Під час цієї гри діти винайшли принципово новий продукт — мобільний банкомат. Окрім того, на цей раз ми додали роль замовника, яку чудово виконала вчителька інформатики. Тож майбутні бізнес-аналітики мали змогу потренуватися у веденні переговорів із замовником»

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізує проєкт Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проєкт дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі