екскурсія в офіс Люксофт

Kids2IT: Хочеш працювати в такій глобальній ІТ-компанії як Luxoft? Заглянь в офіс мрії вже зараз!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

7 червня відбулась онлайн-зустріч з представниками ІТ-компанії Luxoft, які познайомили нас зі свою команду, корпоративну культуру та розповіли цікаві факти про еволюцію ІТ – технологій та провели віртуальний офіс-тур!

🌏 Luxoft – це глобальна ІТ-компанія, одна з лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів.

«Якщо охарактеризувати Luxoft одним реченням, то можна сказати, що це компанія, яка фанатично орієнтована на талановитих людей, на інновації і на своїх клієнтів. Наша місія це вийти за межі очікувань наших клієнтів та об’єднати технології, новітні продукти, таланти та самі високі стандарти якості», – розповідають представники компанії спікер.

Переваги Luxoft: корпоративна соціальна відповідальність

«Компанія дуже уважно ставиться до навколишнього середовища і завжди думає, як можна надати і реалізувати корпоративну соціальну відповідальність так, щоб це збігалося з нашими цінностями. У нас є чотири основні напрямки, які ми весь час транслюємо як в самій компанії, так і за її межами. По-перше, ми сприяємо гендерній рівності і залученню талановитих жінок до ІТ-індустрії. По-друге, велику увагу приділяємо здоров’ю та well-being наших співробітників. По-третє, сприяємо розмаїттю та інклюзивності. Та на останок забезпечуємо якісну освіту і можливості для кар’єрного зростання».

Як долучитись до команди Luxoft?

«У нас є декілька програм практики. Для Junior і для студентів 4-5 курсів є інтернатура. Наші студенти проходять як теоретичний, так і практичні курси і їх безпосередньо залучають до проєктів компанії. Після завершення такої програми у кожного з учасників є можливість стати членом нашої великої компанії Luxoft. Звісно, що після навчання проходить співбесіда зі студентом. І як показує практика, понад 70% її проходять вдало і отримують омріяний job-offer».

Наш сюрприз: Відеоінтерев’ю від Developer Luxoft, який ділиться своїми враженнями роботи в компанії

Андрій Дмитренко детально розповідає свій шлях від інтернатури до ментора в Luxoft. Також він додає, що з самого початку йому дуже сподобалася компанія зсередини, тому дуже рекомендуємо вам переглянути запис зустрічі, щоб дізнатись всі таємні куточки офісу глобальної ІТ-компанії.

Kharkiv IT Cluster дуже вдячний компанії Luxoft за цікаву та продуктивну зустріч!

Повний запис зустрічі можна подивитися на нашому YouTube за посиланням: https://youtu.be/y4bHA1yIdXM

 

Скоріш реєструйся на наступну зустріч, яка відбудеться вже 13 червня о 17.00 в Zoom

Зареєструватися на наступну зустріч

 

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. Luxoft Charity Quiz
  3. Kids2it: Як розвиватись в ІТ з NIX

Коментарі