Kids2IT: екскурсія для школярів в Promodo HUB

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В проєкті Kids2IT Харківський ІТ Кластер проводить не тільки ігри для школярів, а ще й круті екскурсії у компанії та академії, аби показати майбутнім фахівцям справжній ІТ-світ!


12 грудня команда Kharkiv IT Cluster провела екскурсію для учнів харківської гімназії №47 в Promodo HUB.

business-person-480x480 Kids2IT: екскурсія для школярів в Promodo HUB

Школярі побачили кожен куток академії, а також дізнались, які процеси та спеціальності вона охоплює, та як влаштоване навчання в академії.

Діти були у захваті від екскурсії, активно брали участь в загальних обговореннях та з зацікавленням слухали спікера, менеджерку Promodo HUB, Валентину.

Після екскурсії на школярів чекав приємний сюрприз від академії: команда фахівців підготувала солодощі для всіх учасників проєкту. Понад годину школярі з фахівцями Promodo HUB обговорювали реальний світ ІТ-професій, як в них розвиватись та з чого розпочати свій шлях.


Ця екскурсія дала можливість школярам дізнатися нове у сфері освіти і роботи в ІТ, та показала можливості для розвитку в рідному місті Харкові.

Харківський ІТ Кластер й надалі буде проводити екскурсії для учасників проєкту Kids2IT!

business-person-480x480 Kids2IT: екскурсія для школярів в Promodo HUB

Проєкт Kids2IT

Kharkiv IT Cluster реалізує проєкт Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області.
Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ-світі. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проєкт дозволяє дітям обирати відповідний їм вектор професійного розвитку.


Хочете стати ментором та провести гру разом з Kharkiv IT Cluster?
Приєднуйтесь за посиланням!

Коментарі