Divchata-proty-khloptsiv_Kids2IT_Kharkiv-IT-Cluster

Kids2IT: Дівчата проти хлопців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 Kharkiv IT Cluster звітує про другу offline-гру Kids2IT!

16 лютого Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи в Полтавському університеті економіки і торгівлі та досвідчений ментор профорієнтаційної гри Kids2IT, провів успішну гру з одинадцятикласниками Полтавської школи №2.

Як пройшла гра?

На жаль, перша offline-гра разом із Юрієм припала на повітряну тривогу, тому за всіма правилами безпеки підлітки перебували в бомбосховищі.

👉Які стартапи розробили підлітки в бомбосховищі👈

На відміну від першої, друга offline-гра пройшла максимально продуктивно, без всіляких перепон, із наявністю світла та, головне, без повітряних тривог.

Під час гри підлітки поділились на дівочу команду та команду парубків. А для кращого розуміння ІТ-сфери тренер розповів про принципи роботи в ІТ, як створювати та розробляти стартапи, та довів, що в IT працюють не тільки програмісти, а й багато інших спеціалістів як хлопців, так і дівчат.

Кожен з учасників знайшов свою роль в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager.

photo_2023-02-24_09-50-39-640x360 Kids2IT: Дівчата проти хлопців

Результатами мозкового штурму кожної команди виявився у дивовижних ідеях для стартапів:

🧑 Команда хлопців запропонувала проєкт брендового одягу із інноваційного матеріалу, який на молекулярному рівні може змінювати щільність тканини, її колір та інші фізичні характеристики. Це дозволить у майбутньому не турбуватися про раптову зміну температури повітря.

👩 Команда дівчат розробила smart-окуляри, які, завдяки своїм функціональним можливостям, матимуть революційний вплив на роботу правоохоронних та слідчих органів, СБУ, міжнародних розвідок тощо. Завдяки здатності аналізувати емоційний стан людини, його специфічні фізіологічні параметри, лінгвістичні особливості мови, окуляри з легкістю зможуть виявити брехню співрозмовника, а також прихованого ворога.

photo_2023-02-24_09-50-33-640x360 Kids2IT: Дівчата проти хлопців

Обидві команди продемонстрували, що стати успішним в ІТ-галузі можуть як хлопці, так і дівчата. Головне — креативність, віра у себе та згуртованість команди!

Провести гру у школі

Долучайтеся до нового сезону профорієнтаційних ігор разом із Kharkiv IT Cluster!

Довідка:

Kids2IT — проєкт для школярів від Kharkiv IT Cluster, який знайомить підлітків з ІТ-професіями вже 8 років. Завдяки грі діти знайомляться з ІТ-напрямками, розробляють власні винаходи, та мають можливість відчути себе справжнім ітівцем.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Vynakhid dlia vidbudovy_Kids2IT_Kharkiv IT Cluster
  2. Heneruvannia retseptiv_Kids2IT_Kharkiv IT Cluster
  3. Novi-startapy_Kids2IT_Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі