Kids2IT: Робот для вигулу пса та статуетка відеонагляду: чим дивували учні Харківської спеціалізованої школи №132 🌟

Kids2IT Чим дивували учні Харківської спеціалізованої школи №132
IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🤩 17 грудня Kharkiv IT Cluster завітав до учнів 10-го класу Харківської спеціалізованої школи №132.

💫Нам було дуже приємно поділитися своїми знаннями про професії ІТ з дітьми. 10-А клас дуже веселий та креативним:

«Клас у нас дуже дружній. Ми всі завжди одне одному допомагаємо. Взаємопідтримка для нас дуже важлива. Школа у нас дуже класна, я навчаюсь тут з 10-ти років і мені все подобається»  — каже Ліза Черепаха, учениця 10-А класу. 

Діти продемонстрували злагоджену роботу і швидко визначилися з темою. Важливим є ставлення кожного учня до професії, яку вони обрали в грі.

🤖 «Робот-помічник для вигулу домашніх тварин»

Пристрій, який презентувала перша група дітей — робот-помічник. 

У концепції приладу передбачено, що робот за допомогою датчиків може самостійно вивести вашого улюбленця на вулицю. Прилад має GPS-трекер, що контролює місцезнаходження тварини. А також в ньому є необхідні функції, щоб напоїти і нагодувати тварину.

🦉 «Статуетка відеонагляду»

Друга група учнів представила ідею дизайнерської серії статуеток, що захищають. Усі статуетки містять приховані камери та систему звукозапису. Якщо розмістити цю декоративну прикрасу на своєму подвір’ї, ти не дізнаєшся, що за тобою уважно стежать. Така система захистить ваше майно від непроханих гостей 🙂

 

✨ Kharkiv IT Cluster радий приємному знайомству з учнями 10-А класу Харківської спеціалізованої школи №132 і бажає успіхів у навчанні!

Коментарі