Kharkiv IT Cluster зустрівся із ветеранами ЗСУ задля інтеграції в ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Згідно з інформацією на вересень 2023 року, в Україні нараховується понад 1 мільйон військовослужбовців, які активно захищають країну на фронті. Очевидно, що після служби деякі оберуть залишитися в складі Збройних Сил України, продовжуючи професійну військову кар’єру. Проте інші планують повернутися до попередніх роботодавців або розглядатимуть можливість зміни професійної спрямованості й пошуку нової роботи.

Kharkiv IT Cluster проявляє відкритість до ветеранів завдяки інноваційному підходу до рекрутингу, який активно враховує різноманіття досвіду й навичок. Багато компаній у сфері ІТ визнають і цінують лідерські якості й дисципліну, які ветерани здобули під час військової служби, і активно шукають можливості для співпраці.

22 грудня в межах проєкту «Veterano IT Cluster», який реалізують наші партнери ГО «Наукова асоціація кібербезпеки України», відбулася зустріч представників Kharkiv IT Cluster із ветеранами ЗСУ в Центрі компетенцій та інновацій «КіберДія», м. Харкова.

До зустрічі від Kharkiv IT Cluster долучилися:

Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера, Дмитро Агапов, власник і CEO at CHM Software, Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ Ukraine, віцепрезидент із освітніх питань IT Ukraine Association, Євген Катрич, засновник і CEO компанії WEBSPARK.

Разом було обговорено:
  • Різновиди професій і компаній в ІТ.
  • Необхідні soft і hard skills для працевлаштування.
  • Можливості працевлаштування й стажування для ветеранів.

Завершальним етапом стала Q&A сесія.

ІТ-галузь цінує ветеранів за здатність ефективно працювати в стресових умовах, швидко приймати рішення й високий рівень взаємодії в команді. Ветерани, які вирішують перейти до сфери ІТ, часто проявляють велику самодисципліну й відданість, що робить їх цінними співробітниками в технологічному середовищі.

Щоб сприяти успішному інтегруванню ветеранів, ІТ-спільнота активно розвиває різноманітні ініціативи й програми. Надає підтримку в адаптації до нового фахового оточення й стимулює їхній розвиток у світі інновацій.

У межах проєкту «Veterano IT Cluster», який реалізують наші партнери ГО «Наукова асоціація кібербезпеки України», уже було створено Центри компетенцій та інновацій «КіберДія» у різних областях України. Наразі триває перекваліфікація ветеранів ЗСУ, які прагнуть спробувати себе на різних посадах, зокрема й IT. Підготовка проводиться паралельно у двох напрямах — «Адміністрування мереж» та «Основи кібербезпеки».

Kharkiv IT Cluster дякує ветеранам, компаніям і партнерам за зустріч. Упевнені, що залучення ветеранів до ІТ-галузі — це важливий крок у створенні робочого середовища, яке призведе до розкриття нових ідей та інновацій у сфері технологій.

Рекомендовані матеріали

  1. dopomoga-226-okremomu-bataljonu-127-ob-tro-zsu
  2. peredano-dopomogu-227-ob-127-ob-syl-tro-zsu
  3. “Використовуємо там, де машина не проїде,” — військові про важливість електробайків на фронті

Коментарі