Kharkiv IT Cluster запустив проєкт Kids2IT в новому онлайн-форматі!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 листопада команда Kharkiv IT Cluster провела онлайн-гру, у якій брали участь понад 40 старшокласників з Харківської гімназії 47! Школярі з менторами в ігровій формі створили та презентували новий продукт, знайомившись водночас із IT-професіями й циклом розробки в IT.

Один із найцікавіших моментів гри полягає в тому, що ніхто точно не знає, який саме продукт «розроблять» команди. Кожна гра — це завжди щось нове.

photo_2020-11-22_00-53-24 Kharkiv IT Cluster запустив проєкт Kids2IT в новому онлайн-форматі!

Ось що наш ментор Василь, студент старших курсів ХАІ, розповів про свою команду:
«Хочу подякувати своїй команді за відмінну гру. Ви супер! Окремо хочу подякувати Маші Шепельській за вдалий вибір ідеї нашого творіння, Каті Скорик за круті, амбітні та часом божевільні ідеї і неймовірний дизайн, Лізі Риковій за те, що власним прикладом показала, як важливо для успішного продажу вірити в продукт і вкладати емоції в презентацію, і звісно ж, Соні Ліхолітовій. Соня не лише природжений лідер, який мотивує, надихає і веде за собою команду, але й блискучий оратор! Ще хочу відзначити Льошу Бакланова, який буквально за 20 хвилин побудував повноцінну 3D модель в спеціальній програмі».

Завдяки онлайн-формату ми можемо продовжувати розповідати дітям про IT навіть під час карантину!

Ми вдячні нашим менторам: Василю, Кирилу Василенко, Тетяні Сенчук і Діні Шахін, які допомагають дітям визначитися з їхнім майбутнім!

Сезон ігор Kids2IT в онлайн-форматі тільки почався, і завдяки IT-спільноті ми можемо продовжити розвивати наш регіон!

Якщо ви хочете взяти участь у грі в ролі ментора, заповнюйте форму реєстрації за посиланням.

Чекаємо на вас!

Коментарі