Дебати щодо можливостей IT-бізнесу

Дебати щодо можливостей IT-бізнесу: Kharkiv IT Cluster на ЄСSmart Communities: EU meets Ukraine у Брюсселі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 жовтня 2022 року Харківський IT Кластер на чолі з Ольгою Шаповал узяв участь у ЄСSmart Communities: EU meets Ukraine у Брюсселі. Захід є унікальним майданчиком для всебічного огляду практичних можливостей українського малого та середнього технологічного бізнесу.

Зокрема на заході обговорювалися програми ЄС та можливості приєднання IT-компаній до партнерств на європейських ринках в умовах прискорення темпів цифрової трансформації.

Разом із Ольгою Шаповал до заходу долучилися Lead Marketing Specialist з GlobalLogic Ukraine Елліна Мединська та професор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Ірина Золотарьова.

Під час стратегічної сесії представники українських та європейських підприємств і спільнот обговорювали спільні рішення для технологічного бізнесу, розглядали нові партнерства. Одним із важливих інструментів розвитку для IT-сектору став обмін інформацією щодо реальних ринків та виходу на них.

ЄСSmart Communities: EU meets Ukraine — це практична можливість побудувати процес ефективної цифрової трансформації силами технологічного бізнесу України, сприяння справедливій та конкурентоспроможній політиці для малого та середнього smart-бізнесу.

Kharkiv IT Cluster завжди є бустером у розширенні міжнародного співробітництва для технологічного бізнесу та пошуці реальних можливостей для партнерства.

Приєднуйся до спільноти Харківського IT Кластеру, щоб стати частиною великих «розумних» змін у суспільстві.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Підсумки конференції від СІРЕ
  2. Kharkiv IT Cluster презентував вчителям пілотних шкіл проєкт Kids2IT «Оновлена інформатика — IT-студії»
  3. День народження Kharkiv IT Cluster
  4. EEN-UKRAINE-consortiuim

Коментарі