Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків'ян!

Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків’ян!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цьогоріч довелося зустрічати Новий рік в умовах війни. Проте попри всі випробування і труднощі важливо знаходити приводи для радості та підбадьорювати одне одного.

Саме тому Kharkiv IT Cluster разом із Honey Academy та Honey Home організував справжнє новорічне свято для дітей компаній-учасниць.

Kharkiv-IT-Cluster_novorichnesvyato-scaled-414x276 Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків'ян!

На малечу чекали кілька локацій із надзвичайно цікавими активностями, серед яких: інтерактивний урок математики із небанальними методами навчання, різноманітні логопедичні ігри й музичне заняття, станція хендмейду та багато-багато іншого!

За гарний настрій і оптимістичну атмосферу відповідали викладачі Honey Academy, які розважали маленьку аудиторію яскравим інтерактивами й вправами. А наприкінці заходу всі змогли долучитися до розіграшу подарунків та дискотеки!

Kharkiv IT Cluster висловлює щиру подяку Honey Academy та мемберам, чиї дітки долучилися до новорічного дива! Адже це доводить тільки одне: навіть якщо не буде електроенергії, лунатимуть взриви та сигнал сирени, світло всередині нас ніколи не згасне!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster & DataArt
  2. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  3. Воєнний рік екосистеми Kharkiv IT Cluster

Коментарі