Kharkiv IT Cluster відвідала делегація Азербайджану

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 липня представники Азербайджану на чолі з Почесним консулом України в Азербайджані Мехралі Гасимовим із робочим візитом відвідали ХНУРЕ та Kharkiv IT Cluster.

На початку зустрічі ректор ХНУРЕ Валерій Семенець розповів гостям про університет. За його словами, у Харківському ЗВО вже давно навчалися та навчаються громадяни Азербайджану. Ось чому важливо співпрацювати з організаціями та вишами Азербайджанської Республіки.

Далі директор Українського Центру в Азербайджані Рустам Кулієв та Камран Нурієв, помічник директора Українського Центру в Азербайджані, презентували напрямки роботи Українського Центру та можливості для співпраці з ХНУРЕ та Kharkiv IT Cluster.

img_8222-414x276 Kharkiv IT Cluster відвідала делегація Азербайджану

Засновниця стратегічного відділу StudyLab Ляман Абасбейлі розповіла про освітні програми, які впроваджуватимуться на базі Українського Центру за допомогою ХНУРЕ. Сторони підписали партнерську угоду та обговорили питання щодо сприяння набору громадян Азербайджану на навчання до ХНУРЕ. Додатково вони затвердили деталі щодо створення курсів за напрямком «Інформаційні технології» на базі Українського Центру в Азербайджані.

img_8192-414x276 Kharkiv IT Cluster відвідала делегація Азербайджану

Під час зустрічі робочої групи Оксана Подколзіна, Head of Education Kharkiv IT Cluster, ознайомила гостей із основними завданнями Кластера: впровадження і проведення івентів, проєктів та ініціатив. І все це для того, щоби розвивати п’ять основних напрямків: освіту, розвиток людського капіталу, регіональний та міжнародний PR і маркетинг, IT-спільноти й цінності, а також правову підтримку й інфраструктуру.

img_8189-414x276 Kharkiv IT Cluster відвідала делегація Азербайджану

Харківський ІТ Кластер переконаний, що разом із делегацією з Азербайджану нам вдасться досягти всіх поставлених цілей, а також поліпшити якість освіти й ІТ-індустрії. Ми пишаємося, що представники Азербайджанської Республіки зацікавлені у тому, щоби змінювати ІТ на краще!

Коментарі