Kharkiv IT Cluster & USAID: інновації починаються з тебе!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Успіх — це постійний розвиток, який неможливий без змін! Керівники харківських IT-компаній у рамках ініціативи з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» діляться історіями свого успіху на відкритих мітапах у форматі TEDx.

12 жовтня пройшов другий мітап у форматі TEDx в межах проєкту «Tech Talks про інноваційні проєкти і рішення, які створені харківськими командами» з керівником компанії AnyforSoft Анатолієм Пажиним для ініціативи «IT Kharkiv: Open 4 Talents».

Ця ініціатива реалізується організацією Kharkiv IT Cluster разом із Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Учасники мітапа познайомилися з Анатолієм Пажиним, дізналися більше про компанію та про історії створення їхніх проєктів. Також, учасники мали можливість особисто ставити питання Анатолію.

Переглянути запис мітапу можна вже на YouTube-каналі Kharkiv IT Cluster.

Учасники ще побачаться із компанією AnyforSoft на one to one-зустрічі із HR компанії, яка відбудеться 23 листопада і дізнаються про внутрішнє життя команди та про процеси в компанії. Посилання на реєстрацію на one to one-зустрічі тут.

Чому варто взяти участь у серії мітапів від Kharkiv IT Cluster?

  • учасники мають змогу особисто поспілкуватись та поставити запитання особисто керівникам компаній;
  • учасники дізнаються про унікальні рішення та проєкти, які були створені харківськими компаніями;
  • мітапи проходять онлайн, завдяки зручному формату ви зможете прослухати лекцію у форматі подкасту по дорозі на роботу або ранкової coffee break!

Запрошуємо всіх охочих на третій мітап проєкту, який відбудеться 26 жовтня із керівником компанії Raccoon Gang Олексієм Радченко.
Зареєструватися можна за посиланням.

Заходи організовує Kharkiv IT Cluster в межах проєкту «Small stories про інноваційні проєкти і рішення, які створені харківськими командами» разом із Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Коментарі