Урочистий запуск проєкту «Волонтерська картка харків’янина» за підтримки компанії Quantum та Kharkiv IT Cluster спільно з Офісом Реформ Харкова.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні через повномасштабне розгортання війни перед нами постають надзвичайно складні виклики в усіх сферах життя. Першими на них реагують волонтери. Кожен з них має свою власну місію та спрямованість. Однак, незалежно від напрямку, вони діють з метою усунути наслідки обстрілів та відновити наше рідне місто Харків, прийти на допомогу до тих, хто цього потребує.

18 березня міський голова Харкова Ігор Терехова урочисто вручив волонтерські Карти харківʼянина 22 організаціям нашого міста! Вже готується до видачі 423 волонтерських картки.

«Волонтерська картка харків’янина» — унікальна система лояльності, що спільно з КУ «Офіс реформ Харкова» за підтримки Kharkiv IT Cluster та компанії-мембера Quantum набула діджитальності та має власну платформу з профайлами небайдужих помічників — електронну Базу волонтерів.

«Щоразу я бачу вас на місцях “прильотів”. Ви допомагаєте комунальникам розбирати завали, а потім разом з нами відбудовуєте житло. Дякую, що цей важкий шлях, від першого дня вторгнення і до сьогодні, ми проходимо разом», — виказує пошану волонтерам Ігор Терехов.

IMG_2084_nova-scaled-414x276 Урочистий запуск проєкту «Волонтерська картка харків'янина» за підтримки компанії Quantum та Kharkiv IT Cluster спільно з Офісом Реформ Харкова.
Ігор Терехов, мер міста Харків, Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster та Олександр Колб, Голова правління благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “АЙТІ ФОР ЛАЙФ”»

Спільними зусиллями із компанією-мембером Quantum Kharkiv IT Cluster діджиталізував проєкт «Волонтерська картка харків’янина». Задля цього було створено діжитальну Єдину базу волонтерів, що незабаром повноцінно розпочне свою роботу.

«Українці — особлива нація. Перед обличчям смертельної загрози ми не ховаємось, а гуртуємось та даємо відсіч. Так було и так буде завжди! Незважаючи на повтомасштабні воєнні дії ми не втомились допомагати тим, хто боронить нашу Україну, наш рідний Харків. Це програмне забезпечення — лише маленькій внесок у загальну справу великої Перемоги», — зазначає Ігор Карпенко, директор ІТ-компанії Quantum.

MG_6929-scaled-414x276 Урочистий запуск проєкту «Волонтерська картка харків'янина» за підтримки компанії Quantum та Kharkiv IT Cluster спільно з Офісом Реформ Харкова.
Ігор Карпенко, директор ІТ-компанії Quantum

Завдяки діджитал-формату якомога більше волонтерів міста мають змогу користуватись ексклюзивними знижками та привілеями від соціально відповідальних партнерів. Окрім того робота з волонтерами відтепер стане прозорішою та систематизованою.

photo_2024-03-18_22-06-59-414x276 Урочистий запуск проєкту «Волонтерська картка харків'янина» за підтримки компанії Quantum та Kharkiv IT Cluster спільно з Офісом Реформ Харкова.
Ольга Шаповал та Ігор Карпенко на врученні карток волонтерським організаціям

«Kharkiv IT Cluster, як громадська організація, об’єднує провідні ІТ-компанії, що тримають в фокусі відновлення та розвиток Харкова. Ми допомагаємо місту створювати цифрові рішення, що роблять процеси прозорими та зрозумілими. Волонтерський рух в Харкові є дуже потужним, щодня він посилюється новими учасниками. При цьому, присутнє використання статусу «волонтер» людьми, які не мають до волонтерства жодного відношення. Тому, за запитом міської влади, було розроблено цифрове рішення, яке буде допомагати у безпечний спосіб підтверджувати волонтерський статус з боку міста та видавати спеціальну карту волонтера-харківʼянина», — зазначила Ольга Шаповал.

Урочиста церемонія вручення волонтерських карт харків’янам стала важливою подією для спільноти міста. Завдяки нашим спільним зусиллям система «Волонтерська картка харків’янина» отримала новий цифровий формат та власну діджиталізовану платформу. Kharkiv IT Cluster радий зробити свій внесок у розвиток міста і готовий далі децентралізувати наш Харків!

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — ставайте частиною наших проєктів та отримуйте доступ до спеціальних пропозицій 🔥

Коментарі