Як підтримати ІТ-галузь: Kharkiv IT Cluster на Стратегічній Сесії Tech Industry

Як підтримати ІТ-галузь: Kharkiv IT Cluster на Стратегічній Сесії Tech Industry

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 травня Харківський ІТ Кластер на чолі з Ольгою Шаповал узяв участь у стратегічній сесії Tech Industry у проєкті Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує діяльність новостворюваних підприємств (стартапів) та малого і середнього бізнесу, аби допомогти їм стати більш конкурентоздатними на внутрішніх і зовнішніх ринках. Таким чином, Програма підтримує сектори, що мають потенціал до зростання, серед яких — ІТ-сектор.

Подія зібрала представників ІТ-кластерів, тех-компаній, венчурних фондів, Мінцифри та влади Львова.

Мета події — у вузькому колі обговорити, як підтримати ІТ-галузь, втримати наявні позиції, розвиватись попри виклики й побудувати потенційні гіпотези та ідеї проєктів.

Під час сесії учасники обговорили нагальні проблеми для ІТ-ринку та їх вирішення, а саме про:

  • продажі та експорт;
  • інвестиції та фінансування;
  • людський капітал.

«У наших проєктах ми завжди ділились досвідом і співпрацювали з ІТ-кластерами інших регіонів. У нас навіть утворилась ціла кластерна всеукраїнська спільнота, мета якої — обмін досвідом та партнерство в різноманітних ініціативах. До спільноти входять понад 15 ІТ-кластерів з різних областей та міст — Дніпра, Вінниці, Львова, Одеси, Маріуполя, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного та інших», — говорить Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster.

Для Kharkiv IT Cluster пріоритетно формувати сприятливе середовище для комфортної діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

 

Рекомендовані матеріали

  1. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster
  2. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster
  3. invest_club_ua

Коментарі