Kharkiv IT Cluster провів перевибори складу Наглядової Ради

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У серпні 2018 року Kharkiv IT Cluster оновив склад Наглядової Ради організації.

 

За результатами голосування, що проходило в кілька етапів, новим учасником Наглядової Ради став Генадій Букшевалов, DevCenter Director Softserve в Харкові. Компанія є учасником Kharkiv IT Cluster з 2015 року.

bukshevalov-220x200 Kharkiv IT Cluster провів перевибори складу Наглядової Ради

Місія Генадія, як члена Наглядової Ради, – зробити Харків IT-столицею України. Його діяльність буде сфокусовано на освітніх проектах, мета яких – наситити ринок Харкова ІТ-фахівцями і розвивати рівень їх експертизи. Також в сферу інтересів входять проекти, спрямовані на створення фізичної інфраструктури для ведення бізнесу в IT-сфері. Крім цього, Геннадій орієнтований на просування та PR Харкова.

 

До оновленого складу Наглядової Ради були переобрані Олександр Колб, CEO Promodo, Олександр Медовой, President & CEO AltexSoft, Едуард Рубін, Голова ради директорів Telesens, Василь Солощук , СЕО & Owner Insart, Дмитро Яковлєв, Co-founder Videal.

 

Також в Наглядовій Раді продовжують свою діяльність троє учасників, які увійшли до його складу в грудні 2017 року – Ігор Брагінський, президент NIX Solutions, Роман Катеринчик, CEO Artjoker і Олексій Холоденко, CEO CodeIT.

 

Головою Наглядової Ради обраний Олександр Медовой, President & CEO AltexSoft.

 

Коментарі