Kharkiv_IT_Cluster_pro_novi_osvitni_mozhlyvosti

Kharkiv IT Cluster про нові освітні можливості для учасників навчального процесу Полтавщини

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

29 листопада Kharkiv IT Cluster зустрівся з представниками шкіл, коледжів та ЗВО Полтавщини. На зустрічі з освітянами були презентовані освітні проєкти Kharkiv IT Cluster, спрямовані на розвиток школярів та студентів.

Зустріч пройшла в рамках договору про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Полтавською обласною воєнною адміністрацією.

На зустріч долучилося понад 35 директорів шкіл, викладачів коледжів та закладів вищої освіти.

Координатори зустрічі Олена Лоєнко та Максим Закаблук презентували освітні проєкти та можливості для учасників проєктів Kharkiv IT Cluster.

Розповіли про освітні проєкти, які активно реалізуються:

  • Teens2IT — серія безкоштовних щотижневих інтерв’ю зі спеціалістами ІТ-сфери, які посідають різноманітні посади в провідних ІТ-компаніях.
  • Kids2IT — профорієнтаційна гра від Kharkiv IT Cluster, яка знайомить дітей з IT-сферою. Завдяки грі учасники розробляють власні винаходи та мають можливість відчути себе справжніми айтівцями.
  • Teachers2IT — курс для підвищення кваліфікації вчителів математики та інформатики.
  • Parents2IT — безкоштовні онлайн-вебінари для батьків абітурієнтів від досвідчених айтівців, які розповідають про власний досвід працевлаштування й перспективи ІТ-індустрії.
  • OpenIT — це серія безкоштовних навчальних воркшопів про професії в IT. Це можливість для всіх охочих приєднатись до IT та прокачати свої soft-skill, щоб отримати роботу своєї мрії!
  • Skill Matrix — проєкт, що спрямовано на створення універсальної моделі ІТ-спеціаліста, тобто набору мінімально необхідних вимог до ІТ-фахівців різної професійної спрямованості.
  • Boot Camp — проєкт, направлений на отримання студентами практичного досвіду в IT-галузі під керівництвом кураторів від провідних IT-компаній Харкова.

«Освітні проєкти від Kharkiv IT Cluster спрямовані на профорієнтацію та мотивацію до вибору ІТ. Вони допоможуть молодому поколінню визначитися з майбутньою професією, а студентам — глибше розібратися в окремих темах. Усі освітні проєкти реалізуються з залученням працюючих спеціалістів компаній-учасниць Kharkiv IT Cluster та спрямовані на знайомство з ІТ-сферою, розбір окремих тем, підвищення кваліфікації тощо», — розповідає Олена Лоєнко, координаторка проєктів.

«Сьогодні будь-яка можливість отримати знання і підсилити потім економічну спроможність нашої держави — є перевагою. Дякуємо Харківському ІТ Кластеру за вашу роботу», — прокоментував заступник голови Полтавської ОВА з питань цифрової трансформації, Ігор Панченко.

Kharkiv IT Cluster вдячний учасникам зустрічі за бажання розвиватись та розвивати молодь в ІТ напрямку!

Детальніше про те, як приєднатись до Kharkiv IT Cluster, читайте за посиланням.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Yak proishov vebinar_OpenIT_Kharkiv IT Cluster
  2. Na-zustrichi-pro-JS_Teachers2IT

Коментарі