Команда Kharkiv IT Cluster на Загальних Зборах

Як Kharkiv IT Cluster привітав мемберів із Новим Роком

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Традиційно наприкінці кожного року Харківський ІТ Кластер проводить Загальні Збори, де підбиває підсумки та планує активності на майбутнє. Минулий рік став справжнім випробуванням не тільки для України, а й для ІТ-ком’юніті, яке об’єднує екосистема Kharkiv IT Cluster. І саме цьому була присвячена наша зустріч — героїчному досвіду життя і діяльності айтівців під час війни, викликам сьогодення та відкритості спільноти до тих, хто готовий працювати, інвестувати та допомагати ІТ-ком’юніті.

Проте окрім офіційної частини Харківський ІТ Кластер вбачає необхідність у тому, щоби віддячити всім і кожному за безцінний внесок у нашу Перемогу! Мембери Kharkiv IT Cluster — українська ІТ-спільнота, що усупереч цинічним обстрілам, постійній загрозі та нестабільності в країні продовжили працювати, інвестувати й розвиватися.

2022 рік показав, що таке українське ІТ-ком’юніті, яке чи то за робочим ноутбуком в бомбосховищі, чи за кермом автомобіля, наповненим гуманітарною допомогою, чи з автоматом у руках наближає українську Перемогу. І хоча війна триває досі й попереду на нас чекає ще чимало викликів, проте ми тут і зараз. Ми живі всупереч підступним діям сусідніх країн-агресорів. Нас не можуть залякати ні російські ракети, ні повна відсутність зв’язку, води, опалення та світла. І найголовніше — ми продовжуємо працювати та виборювати перемогу на власному ІТ-фронті.

Харківський ІТ Кластер відзначив кожну компанію, яка активно допомагала розвивати IT-сферу України та брала участь у діяльності Благодійного проєкту IT4Life, та вручив подарунки. Сподіваємося, усім вам приємно відчувати себе частиною незламного міста, дивлячись на фотокартки настільного календаря та значок України із серцем, розміщеним у Харкові.

Kharkiv IT Cluster висловлює щиру подяку всім мемберам! Пишаємося спільнотою та віримо в плідну сумісну працю і низку здобутків у майбутніх роках!

yak-kharkiv-it-cluster-privitav-memberiv-iz-novim-rokom2-640x426 Як Kharkiv IT Cluster привітав мемберів із Новим Роком   yak-kharkiv-it-cluster-privitav-memberiv-iz-novim-rokom1-360x480 Як Kharkiv IT Cluster привітав мемберів із Новим Роком

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків'ян!
  2. загальні збори кластеру 2021
  3. Порядок бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану

Коментарі