Kharkiv IT Cluster представив реліз програми лояльності IT Loyalty

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До Дня програміста Kharkiv IT Cluster представив реліз програми лояльності IT Loyalty. 12 вересня оновлена ​​платформа була анонсована після закритої live-трансляції презентації продуктів Apple – 2018 у кінотеатрі “Планета Кіно”.

Основна мета проекту – створити платформу-помічник, з якою айтішникам буде цікавіше і комфортніше жити, працювати і розвиватися.

IT Loyalty включає в себе itloyalty.com.ua і мобільний додаток. На сайті харківська IT спільнота знайде корисні огляди від інсайдерів, бізнесменів, фуд-блогерів, лайфхаки і власні дослідження Кластеру щодо IT-курсів і заходів. IT-календар, карта коворкінгів, де можна працювати і вчитися, поради юристів, добірка закладів з якісною кавою – всім цим IT Loyalty буде регулярно ділитися з користувачами.

Мобільний додаток IT Loyalty – це цифрова система лояльності, інтерактивна карта Харкова, а також календар заходів для айтішників. У додатку можна стежити за транзакціями, контролювати накопичені бонуси і отримувати найбільш вигідні пропозиції в свій inbox.

На даному етапі мобільний додаток працює на пристроях iOS.

Мобільним додатком вже користуються понад 300 учасників, підключені 8 партнерів, які працюють з Кластером за системою знижок: SWEETER, Япошка, InVino, Beans & Brews, Penates, Sneaker mate, MeetMeat, Chio. У додатку є вкладка “купони”, де можна отримати спеціальну ціну, наприклад -50% на квитки в кіно.

Наступним етапом розвитку додатку стане можливість отримувати подарунки від партнерів. Вже найближчим часом з’явиться версія додатку для платформи Android, новий зручний сайт і календар IT подій.

Над створенням платформи працювала команда Харківського IT кластеру і ITOMYCH Studio.

Читайте про новини програми на сайті!

Коментарі