Перезавантаження: Kharkiv IT Cluster представляє нову Наглядову раду

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster оновив склад Наглядової ради. Цей крок є стратегічним для подальшого розвитку кластера та підтримки його членів у непередбачуваних умовах сучасного технологічного ринку.

Про Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster — це динамічна спільнота, що об’єднує провідні українські ІТ-бізнеси, освітні установи та владні структури — всього 600 компаній та партнерів. За 9 років існування кластер зміцнив свої позиції, створивши унікальні можливості для інновацій та росту, сприяючи змінам у технологічному ландшафті країни.

Про Наглядову раду

Наглядова рада Kharkiv IT Cluster є стратегічним керівним органом, що складається з дев’яти лідерів ІТ-сектору. Кожен з членів ради — це впливова фігура, яка сприяє розвитку індустрії в Харкові та за його межами.

«​​Ключовий функціонал роботи НР — напрацювати стратегію, організувати роботу операційної команди таким чином, щоб всі проєкти та активності Кластера були стратегічно сфокусовані на досягненні місії Кластера — створити середовище для технологічного бізнесу, і контролювати результати діяльності, а також виконувати представницьку функцію. До повномасштабної війни технологічна індустрія була однією з найбільш розвинених в регіоні. Попри те, що зараз ситуація в Харкові непроста, Харківський ІТ Кластер залишається найбільшою і однією з найвпливовіших організацій в регіоні», — зазначає голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster Олександр Медовой.

Принципи формування Наглядової ради:

  1. Особиста залученість, а не формальна присутність: позиція в раді не підлягає делегуванню.
  2. Високі етичні стандарти: культура діалогу — усередині спільноти, бізнесі та житті.
  3. Командна робота: співпраця є ключовою у реалізації ініціатив та проєктів.
  4. Відсутність конфлікту інтересів: через посаду у виконавчій владі чи наявність депутатського мандату.

Оновлений склад Наглядової ради

Kharkiv IT Cluster представляє нових членів Наглядової ради:

Олександр Медовой, CEO AltexSoft:
«Моя місія — направити всю діяльність Кластера на розвиток технологічного бізнесу і створення умов для його зростання в країні та регіоні, і саме через це допомогти у відновленні та створенні основи для майбутнього розвитку Харківщини — під час і після війни».

Ігор Брагінський, Президент NIX:
«Сьогодні визначаю такі пріоритети: допомога ЗСУ, підтримка ІТ-галузі в Україні та, обов’язково, освіта. Розумна, технологічно освічена молодь — це інвестиція в майбутнє України як міжнародного інноваційного хабу».

Євген Катрич, Founder & CEO WEBSPARK:
«Харків — центр моїх життєвих інтересів та, на мою думку, серце IT-життя України. Членство в Наглядовій раді — шанс позитивно впливати та відстоювати інтереси спільноти, частиною якої є я та моя компанія».

Олександр Колб, CEO Promodo:
«Моя ціль — зробити Харків столицею технологічного бізнесу в Україні. Цю мету ми ставили на початку створення Kharkiv IT Cluster та успішно її реалізовували до початку повномасштабного вторгнення. Вірю, що по закінченню війни ця ціль може залишатися драйвером нашого сумісного розвитку».

Валерій Красовський, Co-Founder & CEO Sigma Software:
«Моя місія в ролі члена Наглядової ради полягає в підсиленні розвитку та просуванні ІТ-екосистеми Харкова, а також відновленні міста після війни».

Олексій Радченко, Co-Founder & CEO Raccoon Gang:
«Моя місія — представницька функція малих і середніх компаній-учасників Кластера. Я був ініціатором створення освітнього комітету і активно беру участь в його роботі. Готовий продовжувати працювати в цьому напрямку».

Василь Солощук, Founder & CEO INSART:
«Як співзасновник Kharkiv IT Cluster, зосереджуюсь на використанні моїх ресурсів для підтримки та реалізації стратегії фандрейзингу в освітніх і відновлювальних проєктах. Моя участь в Кластері включає управління, залучення нових членів, PR-діяльність, координацію освітніх ініціатив та участь у вирішенні критичних завдань».

Олексій Холоденко, CEO CodeIT:
«Я бачу свою участь у розвитку Кластера як активного учасника та ініціатора ключових проєктів. Я готовий брати супервізію за цими напрямами: інфраструктурні проєкти, відновлення критичних об’єктів у місті, спільна робота з місцевою владою».

Дмитро Яковлєв, Founder & CEO SevenPro:
«Мій 25-річний досвід в IT, 9-річний досвід роботи в Наглядовій раді Кластера, великий нетворк, напрацьовані контакти з представниками місцевої влади, фізичне знаходження в Харкові, допоможуть і надалі ефективно брати участь у роботі нашої асоціації й таким чином виконувати її місію».

Ці лідери об’єднані спільною метою — сприяти динамічному розвитку українського ІТ-сектору протягом наступних трьох років, зміцнюючи позиції Kharkiv IT Cluster.

«Оновлений склад Наглядової ради підсилює лідерство Kharkiv IT Cluster в регіоні та створює нові можливості для підтримки інновацій, що сприяють розвитку екосистеми ІТ-технологій», — говорить виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал.

Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster і відчуйте силу об’єднання, що міняє майбутнє через технології!

Коментарі