Kharkiv IT Cluster підтримує стартап рух України!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

4 вересня Startup Grind Kharkiv організували першу осінню зустріч з Co-Founder “GitLab” – Дмитром Запорожцем. Kharkiv IT Cluster виступив партнером заходу.

Керівник Startup Grind Kharkiv Ольга Гольдіна: “Основна наша мета – створення community для стартаперів. Я на собі відчула, як важко бути стартапером в Україні. Тому для того, щоб стало краще і не було таких складнощів, які були у нас – вирішили запустити Startup Grind в Харкові. Чекати – не моя позиція, краще робити!”

Дмитра запросили на захід як Co-Founder “GitLab” – першого стартапа, з засновником в Україні, який отримав статус єдинорога. Хто може бути крутіше? Він той, хто може довести початківцям – все можливо! ”

Snymok-ekrana-2019-09-26-v-09.08.39-1 Kharkiv IT Cluster підтримує стартап рух України!

Дмитро народився в Харкові, закінчив ХНАДУ і … залишився в Україні, незважаючи на те, що фірма його була оцінена в 2,7 мільярда доларів, а клієнти GitLab – NASA – National Aeronautics and Space Administration, CERN, Alibaba.com, SpaceX, IBM , Expedia, Nasdaq, Ticketmaster, Sony і Intel.

“Я поїхав у 2013 році, але повернувся. Чому? Тут добре! Тут друзі! “- розповідає Дмитро.

Україна сповнена ідей і ентузіазму. Але чому стартапи не завжди виходить реалізувати в нашій країні?

Дмитро відповідає на це так: “Стартап починається з ідеї. З вирішення конкретної проблеми. Що потрібно? Вкладати дуже багато свого часу БЕЗКОШТОВНО!
А Українським стартапам не вистачає віри в результат. Якщо віриш в свою ідею – все вийде! ”

“Не бійтеся робити перший крок! Це складно, але круто! “- Дмитро Запорожець.

Коментарі