kharkiv-it-cluster-pidtrymav-skifik-v-hai

Kharkiv IT Cluster підтримав конференцію «СКІФІК» на базі факультету РЕКСІ в ХАІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З 30 листопада по 1 грудня 2023 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбулася Студентська науково-технічна конференція «Інформаційна, функційна та кібербезпека» (СКІФІК). 

Kharkiv IT Cluster вже три роки поспіль є партнером заходу, керівник освітнього напряму Харківського ІТ-Кластера Олена Лоєнко виступила з вітальним словом від спільноти на відкритті конференції.

Про конференцію

СКІФІК проводиться вже втретє. На конференції, організованій на базі Факультету радіоелектроніки, комп’ютерних систем та інфокомунікацій, студенти й аспіранти доповідали про свої дослідницькі успіхи в галузі інформаційної безпеки.

Підтримка від Kharkiv IT Cluster

За довгою традицією партнерства, яка триває із самого заснування заходу, конференцію підтримала спільнота Kharkiv IT Cluster, а компанії Akvelon, Quantum, AltexSoft і банк «Восток» підготували сувенірні подарунки за найкращі доповіді. Інформаційним партнером конференції стало Українське науково-освітнє ІТ товариство.

На початку конференції у вітальному слові від Kharkiv IT Cluster Олена Лоєнко звернулася до учасників та організаторів із подякою за довіру й зазначила, що дослідження, презентовані під час заходу, розкривають нові перспективи в інформаційній і функціональній кібербезпеці, роблять унікальний внесок у розвиток стратегічно важливої ІТ-галузі. 

Пані Олена нагадала, що саме ІТ — одна зі сфер економіки України, яка продовжує показувати стійкість, а працювати в ІТ в Україні завжди було престижно. Галузь і надалі потребуватиме таких фахівців — із фундаментальними знаннями й здатністю до виконання досліджень.

У Kharkiv IT Cluster упевнені: СКІФІК —гарний майданчик для обміну ідеями, презентацій наукових відкриттів і джерело невичерпних можливостей для подальшого розвитку найкращих ІТ-спеціалістів.

Kharkiv IT Cluster дякує організаторам СКІФІК за внесок у розвиток ІТ регіону, за плідну співпрацю й запрошення на конференцію!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-na-fakulteti-reksi-v-hai
  2. kharkiv-it-cluster-na-zagalnyh-zborah-go-unit
  3. Кharkiv_IT_Cluster_conference

Коментарі