Олімпіада з інформаційних технологій

Kharkiv IT Cluster підтримав олімпіаду з інформаційних технологій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інформаційні технології вже давно заполонили світ і стали невіддільною частиною нашого життя. 10 лютого школярі мали чудову нагоду перевірити свої знання🔥

За підтримки Kharkiv IT Cluster і КВНЗ «Харківська Академія Неперервної Освіти» на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, нашого постійного освітнього партнера, було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Інформаційних технологій🖥️

68 учасників, учнів старших класів шкіл м. Харкова й Харківського регіону, виконували в MS Office цікаві комплексні завдання на тему відеоігор. Привітати школярів долучилася представниця Харківського ІТ Кластера, Edu Programs & Events Coordinator, Уляна Шумей.

«Вітаємо вас із участю в цій захопливій події! Це дійсно чудова можливість продемонструвати свої знання й уміння в галузі ІТ, і ми вдячні за вашу участь.

Kharkiv IT Cluster — це не лише спільнота ІТ-компаній, але й ком’юніті, яке прагне підтримати молодих талантів в ІТ-індустрії. Ми віримо у ваш потенціал та обіцяємо сприяти вашому професійному зростанню.

Бажаємо успіхів у цій олімпіаді й натхнення у подальшому шляху в інформаційних технологіях. Пам’ятайте, що ви — майбутнє української ІТ-галузі, і ми раді бачити ваші досягнення й підтримувати вас у цьому розвитку.»

Учора, 20 лютого, на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» було опубліковано остаточні результати олімпіади.

🩵Мріємо побачити учасників олімпіади серед майбутніх партнерів Kharkiv IT Cluster і закликаємо усіх школярів брати участь в олімпіадах і працювати над розвитком ІТ України! А почати цей шлях із заходами від Kharkiv IT Cluster набагато легше🤗

Стеж за нашими новинами й долучайся до освітніх ініціатив Харківського кластера інформаційних технологій🫂

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv_IT_Cluster_ICPC

Коментарі