Kharkiv IT Cluster підтримав конкурс для школярів «Я дизайнер» на базі ФКРКМ ДНУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Khakiv IT Cluster та компанія Intellias підтримали творчий конкурс для школярів «Я — дизайнер», який проводили на базі Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Конкурс проходив у період із 7 по 20 травня 2024 року з нагоди Всесвітнього дня дівчат в Інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ). До журі конкурсу долучилися Уляна Шумей, координаторка освітніх програм і проєктів Харківського ІТ Кластера та Ірина Черхавська, Strong Middle Graphic Designer в Intellias.

«Харківський ІТ Кластер завжди долучається до ініціатив, які спрямовані на розвиток і підтримку талантів, а також профорієнтації в ІТ-галузь. Адже вона динамічна, цікава й дуже стрімко розвивається. Під час перегляду робіт учасників я отримала велике задоволення. Вони дуже різноманітні, наповнені й унікальні. Упевнена, що такі конкурси сприяють розвитку освіченої молоді України!», — зазначила Уляна Шумей, координаторка освітніх програм і проєктів Харківського ІТ Кластера.

На творчий конкурс було подано 159 конкурсних робіт від учасників з 15 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Харківської, Херсонської та Хмельницької.

29 травня 2024 року підведено підсумки творчого конкурсу «Я – дизайнер» і рішенням членів журі було визначено 56 переможців, які відзначені дипломами І-III ступенів: https://education.unaec.dp.ua/news/30_05_2024.htm

Також перед оголошенням конкурсу учасникам розповіли про професію дизайнера та як створювати логотипи. Для них провели вебінар «ШЛЯХ В IT: ПРОФЕСІЯ – ДИЗАЙНЕР». Спікерами вебінару стали:

  • Уляна Шумей, координаторка освітніх програм і проєктів Харківського ІТ Кластера, яка презентувала діяльність Харківського IT Кластера та розповіла про перспективи ІТ-галузі;
  • Ірина Черхавська, Strong Middle Graphic Designer в Intellias розповіла про «Перші шляхи в цифровому дизайні»;
  • Інна Климчук, фахівець відділу мультимедійних проєктів і технологій НЦАОМ ім. О.М. Макарова познайомила учасників із різними програмами творців та безплатними сервісами для дизайнерів різного рівня професійності.

Спеціальними призами від UKRSIBBANK було нагороджено трьох переможців молодшої групи: Корнєва Кирила, Литку Марію та Яценко Тимофія.

«Дорогі учасники, хочу всім подякувати за участь. Усі хто надіслав свої роботи, ви великі молодці. Хочу побажати вам і надалі успіхів, щоб ви себе розвивали в цьому напрямі. І пам’ятайте, що кожен логотип починається з ідеї» – поділилася враженнями Ірина Черхавська, Strong Middle Graphic Designer в Intellias

Усі учасники творчого конкурсу також отримали сертифікати, а вчителі й викладачі, які долучили здобувачів освіти до участі в заході, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації в обсязі 0,5 кредитів ЄКТС за напрямами «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі».

Вітаємо всіх учасників і переможців!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IMG_9480

Коментарі