Kharkiv IT Cluster отримав довгоочікуваний титул Амбасадора креативних індустрій від Create Kharkiv

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер відвідав Фестиваль креативних індустрій від Create Kharkiv і отримав почесний титул Амбасадора креативних індустрій Харкова.

cool-480x480 Kharkiv IT Cluster отримав довгоочікуваний титул Амбасадора креативних індустрій від Create Kharkiv

Фестиваль проходить із 2017 року та має на меті налагодити роботу та посприяти розвитку легкої промисловості регіону. Щороку компанії та організації, які мають значний вплив на розвиток міста, нагороджуються почесними титулами. Цього року Харківський ІТ Кластер довів статус крутими та соціально важливими ініціативами та проєктами!

На фестивалі були присутні представники всіх креативних індустрій регіону. Було цікаво та захоплююче поспілкуватись із людьми, які об’єднують і розвивають культурні центри та традиції міста.

Протягом фестивалю відбулося масштабне обговорення майбутнього культури та іміджу міста.

Крім того, було анонсовано створення нового проєкту — Кластера Креативних Індустрій. Керівник проєкту — Дмитро Титаренко.

robot-480x480 Kharkiv IT Cluster отримав довгоочікуваний титул Амбасадора креативних індустрій від Create Kharkiv

Харківський ІТ Кластер безмежно радий бути частиною такого фестивалю та вдячний за отриманий титул. Ми будемо й надалі натхненно працювати, аби кожного разу доводити свій почесний статус!

Трохи про фестиваль

Фестиваль започатковано в 2017 році, коли був створений проєкт Kharkiv Fashion. Проєкт став наймасштабнішою подією галузі в східній Україні, а до його результатів можна віднести налагодження співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами, залучення інвестицій, об’єднання зусиль бізнесу, органів влади та академічної науки, спрямованих на розвиток легкої промисловості регіону.

Головна мета поточного заходу: продемонструвати потенціал, можливості та тренди у творчості та інноваціях міста. Привернути увагу до проблем, з якими стикаються представники індустрії, зокрема під час пандемії COVID-19.

security-pin-1-480x480 Kharkiv IT Cluster отримав довгоочікуваний титул Амбасадора креативних індустрій від Create Kharkiv

Ми вважаємо, що цей фестиваль є важливим кроком до стабільного розвитку легкої промисловості регіону. Вдячні організаторам за таку ініціативу!

Коментарі