kharkiv-it-cluster-na-vidkrytti-nure-metro-school

Kharkiv IT Cluster на відкритті NURE Metro School

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У сучасному світі інформаційних технологій освіта відіграє провідну роль у формуванні конкурентоспроможного суспільства. 

Харківський ІТ Кластер об’єднує понад 300 провідних компаній та освітніх закладів та є одним із найактивніших ініціаторів та учасників процесу розвитку освітнього простору міста й регіону. 

27 березня Kharkiv IT Cluster за запрошенням Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) долучився до відкриття NURE Metro School — іміджевого проєкту, спрямованого на привернення уваги молоді до ІТ-освіти й вивчення можливостей університету.

 Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) — один з найбільших і найактивніших освітніх партнерів Харківського ІТ Кластера й вважається одним із найкращих технологічних ЗВО не лише Харкова, але й України. 

Університет активно долучається до розвитку й підтримки ініціатив, спрямованих на підготовку талановитих кадрів і промоцію Харкова, як освітньої столиці країни. 

«Цей проєкт є важливим кроком у розвитку освітньої інфраструктури міста й посприяє популяризації інформаційних технологій серед школярів в умовах війни», — зазначила Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластера. 

Деталі про NURE Metro School

Формат NURE Metro School передбачає проведення 27 офлайн майстер-класів, воркшопів і тренінгів, які охоплять різні аспекти наукової, професійної та практичної діяльності кафедр. Понад 800 школярів зможуть долучитися до заходу, під час якого на учасників чекають цікаві зустрічі з фахівцями ІТ-сфери, практичні поради й можливість випробувати себе в конкурсах із подарунками.

NURE Metro School ініціює освітні канікули на базі двох станцій метро: Метробудівників та Академіка Павлова. Підтримку проєкту надають міський голова, Ігор Терехов, а також Департамент освіти Харкова. 

Ця ініціатива свідчить про активну позицію Харківського ІТ Кластера в розвитку технологічної освіти. Разом ми продовжуємо створювати й удосканалювати умови для розвитку нового покоління фахівців у сфері ІТ.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pryvitav-pershokursnykiv-hnure-z-novym-navchalnym-rokom
  2. spilnota-kharkiv-it-cluster-pryvitala-khnure
  3. Хнуре

Коментарі