Kharkiv IT Cluster на ruhrSUMMIT 2020

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 жовтня Ольга Шаповал, директорка Харківського ІТ Кластера, взяла участь у ruhrSUMMIT 2020 разом із 450 стартапами з 50 країн світу.

promotion-480x480 Kharkiv IT Cluster на ruhrSUMMIT 2020

ruhrSUMMIT 2020 — це B2B-захід від німецької стартап-спільноти, пов’язаний із програмою Digital Start.up! Germany Tour 2020. Захід спрямовано на знайомство та подальшу взаємодію ІТ-компаній, організацій і власників стартапів.

ruhrSUMMIT уперше пройшов в онлайн-форматі, і Харківський ІТ Кластер скористався унікальної можливістю взяти участь у цій події. Ольга розповіла про Харків як першу ІТ-локацію в Східній Європі, про можливості розвитку та роботи для іноземних компаній і фахівців.

Ольга поділилась напрямами роботи Харківського ІТ Кластера, нашими проєктами, ініціативами, цілями та чим харківська ІТ-індустрія може бути цікава та корисна іноземним країнам.

Крім того, у заході взяли участь представники AHK Ukraine — голова правління Александер Маркус і керівник Export Helpdesk Сергій Жабуровський. Александер і Сергій розповіли про динамічний розвиток ІТ-галузі в нашій країні, поділились досягненнями стартап-проєктів та успішними інвестиційними кейсами.

Ми безмежно вдячні за можливість участі в ruhrSUMMIT і сподіваємось на майбутню плідну співпрацю з іншими країнами, ІТ-компаніями та організаціями.

digital-campaign-480x480 Kharkiv IT Cluster на ruhrSUMMIT 2020

Покращуймо середовище для технологічного бізнесу разом!

Рекомендовані матеріали

  1. UK-Ukraine FinTech Summit
  2. Make it in Ukraine баннер

Коментарі