Kharkiv IT Cluster на Ротарійському діловому форумі молодіжного підприємництва у Львові

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 травня Харківський ІТ Кластер узяв участь у Ротарійському діловому форумі молодіжного підприємництва, який цього року був присвячений діяльності кластерів і популяризації інноваційних проєктів.

Захід був спрямований на популяризацію інноваційної діяльності й консолідацію інтелектуального потенціалу України за європейськими й світовими стандартами. Формування міжнародної мережі «Бізнес — Інновації — Наука», підтримку стартапів і культури молодіжного підприємництва, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, органів державної влади, пошуку інвестиційних ресурсів і додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проєктів.

Ротарійський діловий форум молодіжного підприємництва 2024 об’єднав близько 100 підприємців-початківців.
Учасниками форуму стали, як і досвідчені підприємці, так і молодь, яка презентувала власні бізнес-ідеї в межах конкурсу інноваційних проєктів зі Львова, Харкова, Полтави, Запоріжжя, Рівного, Києва, Луцька, Івано-Франківська.

До участі в панельній дискусії «Бізнес об’єднується в кластери. Для чого це підприємцям?» долучилася Уляна Шумей, координаторка освітніх програм і проєктів Харківського ІТ Кластера. Вона розповіла про діяльність Харківського ІТ Кластера й поділилася досвідом співпраць із іншими регіонами:

«Комʼюніті Kharkiv IT Cluster об’єднано цінностями, а не географією! У нас немає обмежень за місцезнаходженням і наразі Харківський ІТ Кластер посилює свій вплив на інноваційну екосистему України та її стейкхолдерів, співпрацюючи з різними регіонами України», — зазначила координаторка.

Окрім цього Харківський ІТ Кластер поділився подробицями про власні ініціативи й проєкти, зокрема присвячених освіті й підтримці молодих талантів.

Спільнота Kharkiv IT Cluster завжди рада підтримати молоді таланти, адже одним з ключових напрямів діяльності організації — це драйв змін в ІТ-освіті і розвиток талантів.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Воркшоп
  2. persyk-2024-vidbulasya-15-ta-molodizhna-naukovo-tehnichna-konferentsiya-na-bazi-nau-hai

Коментарі