Kharkiv IT Cluster на European Cluster Conference: стійкість, інновації та співпраця

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У Брюсселі відбулась European Cluster Conference 2024. Під егідою The European Cluster Collaboration Platform та з підтримкою Бельгійської Ради ЄС, ця подія об’єднала представників кластерів для обміну ідеями та досвідом. Тут було представлено і Kharkiv IT Cluster. Про стійкість української спільноти в часи невизначеності — в статті.

European Cluster Conference

European Cluster Conference — подія, що об’єднує індустрії, країни та культури. Вона збирає найкращі ідеї, технології та практики. Конференція проходить раз на два роки та об’єднує провідних гравців з усієї Європи у сфері бізнесу, інновацій та розвитку. Цього разу тут зібралися понад 500 кластерних менеджерів та півсотні спікерів, щоб обмінятися досвідом та встановити партнерські зв’язки. Та головна мета — зміцнення конкурентоспроможності європейських компаній через розвиток кластерної співпраці.

Kharkiv IT Cluster на конференції

Європейські кластери зацікавлені в досвіді українських ком’юніті через їхню стійкість, адаптивність та інноваційність. Kharkiv IT Cluster — це приклад того, як спільнота може зростати, посилюватись навіть в умовах війни. Цей досвід ми представили на European Cluster Conference:

Стійкість та зростання: З початку повномасштабного вторгнення кількість учасників та партнерів Kharkiv IT Cluster зросла вдвічі, демонструючи високий рівень довіри до кластера та його здатність ефективно функціонувати в умовах нестабільності.

Міжнародне співробітництво: Kharkiv IT Cluster став частиною Консорціуму EEN — одного з найбільших нетворкінг-майданчиків у світі. Це відкриває нові можливості для міжнародної співпраці та обміну досвідом.

Допомога армії: Через проєкти екосистеми благодійних ініціатив IT4Life, кластер підтримує понад 40 підрозділів ЗСУ, сприяючи їхній ефективності та наданню необхідних ресурсів.

Розширення освітньої мережі: Кластер не тільки зберіг освітню ІТ-спільноту Харкова, але й залучив до співпраці університети, коледжі та школи із понад 15 регіонів, сприяючи розвитку ІТ-освіти.

Підтримка айтівців: Kharkiv IT Cluster допоміг забронювати понад 1800 айтівців, що підтверджує його здатність до оперативних та ефективних дій.

Наша спільнота — це втілення стійкості та єднання. Учасники Kharkiv IT Cluster стали прикладом успішної співпраці та партнерства з європейськими компаніями. А наші досягнення свідчать, що у найважчі часи можна досягати високих результатів та спільно зростати.

Більше про European Cluster Conference 2024 — дивіться тут.

Коментарі