kharkiv-it-cluster-man

Kharkiv IT Cluster&МАН: II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого року між Kharkiv IT Cluster та Харківським територіальним відділенням Малої академії наук України був підписаний меморандум про співпрацю. У межаї цієї співпраці Kharkiv IT Cluster уже долучався до VIIІ Обласної учнівської науково-практичної конференції. 

Наразі триває II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, до якого також долучилася спільнота Kharkiv IT Cluster. Науковці з громадської організації Kharkiv IT Cluster розглянули роботи учасників із профілів аерокосмічна техніка й оборонні технології, електроніка й приладобудування та інформаційно-телекомунікаційні системи та технології.

Від Kharkiv IT Cluster було рекомендовано до журі: 

  • Шубіна Олександра Сергійовича — CEO SDA.
  • Мєтєльова Володимира Олександровича — координатор з роботи з університетами Grid Dynamics, к.т.н., доц. доцент кафедри комп’ютерного моделювання процесів і систем НТУ «ХПІ». 
  • Следюка Дмитра Володимировича — головний інструктор (керівник навчальної частини) «Академія Дронаріум»

Зокрема було презентовано 13 робіт. У секції «Аерокосмічна техніка та оборонні технології» перше місце посіла робота Гонтаренка Андрія Сергійовича з Комунального закладу «Харківський ліцей 

№ 82 Харківської міської ради» на тему «Використання титану в умовах промислового виробництва військових засобів індивідуального захисту»

У секції «Електроніка та приладобудування» перше місце посіла робота Колесникова Назара Євгеновича, учня 9 класу Комунального закладу «Харківський ліцей № 150 Харківської міської ради», на тему «Акустичний метод визначення швидкості вітру». 

У секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» була презентована одна робота, яка посіла перше місце, а саме учня 10-го класу Комунального закладу «Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради» Вайнштейна Артема Олеговича, на тему «Комунікаційний сервіс для роботи з універсальною персональною мобільною лабораторією». 

Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців та майбутніх науковців. Дякуємо Харківському територіальному відділенні Малої академії наук України за організацію та компаніям SDA, Grid Dynamix та Dronarium за участь у ролі журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. hr-community-zahodi-ne-na-chasi
  2. kharkiv-it-cluster-upershe-doluchyvsya-do-man

Коментарі