ГО «Вест Юкрейн Діджитал»

Kharkiv IT Cluster & ГО «Вест Юкрейн Діджитал»: Меморандум про розвиток середовища для технологічного бізнесу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На початку ескалації воєнного конфлікту частина харківських айтівців релокувалась до західної частини країни. Та постійно потребує сприятливих умов для продовження своєї роботи, підтримки економіки країни та своїх сімей. До того ж, харківська IT-спільнота з перших днів активно допомагає ЗСУ та волонтерить.

Саме для підтримки харківської IT-спільноти та забезпечення умов для розвитку в більш безпечних регіонах України Kharkiv IT Cluster домовився про співпрацю із ГО «Вест Юкрейн Діджитал».

6 жовтня 2022 року Харківський ІТ Кластер та ГО «Вест Юкрейн Діджитал» підписали Меморандум про розвиток середовища для технологічного бізнесу у Тернопільській, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях України.

Напрямки співпраці насамперед торкнуться запитів тимчасово релокованих ІТ-компаній та айтівців, шерінгу досвідом щодо цифровізації, сприяння технологічному підприємництву в малому та середньому бізнесі.

Разом з тим Харківський IT Кластер у співпраці із ГО «Вест Юкрейн Діджитал» планує розвивати спільні освітні напрямки та заохотити молодь перспективами та можливостями в IT. До реалізації освітніх проєктів активно залучатимуться студентські та викладацькі спільноти.

Фахівці учасників Харківського ІТ Кластера наразі працюють по всій Україні. Це мотивує команду кластеру поширювати дію проєктів та ініціатив Kharkiv IT Cluster на всі регіони України. Так харківський ІТ-бізнес зможе зберегти свою продуктивність та відчуття спільноти навіть дистанційно.

Спільні ініціативи із Kharkiv IT Cluster – це завжди розширення меж можливостей та технологічний бустер повсякденних процесів.

За час війни до Kharkiv IT Cluster долучились понад 50 нових учасників — ІТ-компаній. До проєктів, окрім айтівців-харків’ян, доєднались представники майже з усіх регіонів України. Харківський ІТ Кластер — це спільнота, яка завжди відкрита для нових учасників, для сталого розвитку ІТ-бізнесу та амбітних проєктів разом з однодумцями.

Детальніше про те, як приєднатись до Kharkiv IT Cluster, за посиланням.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. День народження Kharkiv IT Cluster
  2. Бустер в IT-освіті
  3. Kharkiv IT Cluster у найдовшому у світі Youtube-подкасті

Коментарі