Kharkiv IT Cluster: друга зустріч клубу Teachers2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 липня Kharkiv IT Cluster спільно з Департаментом цифрової трансформації Харківської міської ради та GoIT зустрічали вчителів Харкова на професійному майданчику Teachers2IT. 

Нагадуємо, що Teachers2IT — це клуб для вчителів математики й інформатики. Тут вони можуть обмінюватися досвідом та отримувати актуальну інформацію з IT-сфери. Зауважимо, що клуб відкритий для всіх, хто прагне підвищити рівень цифрової грамотності.


Зустріч була присвячена знайомству з платформою Minecraft. Її можна застосовувати для заохочення школярів до вивчення не тільки програмування, але й історії, хімії тощо. На початку зустрічі Анна Мороз, Project Manager цифрових освітніх проєктів Департаменту цифрової трансформації ХМР, привітала всіх із початком другої зустрічі. 

IMAGE-2021-07-26-160943-414x311 Kharkiv IT Cluster: друга зустріч клубу Teachers2IT

Далі Михайло Максимов, керівник харківського філіалу GoIT, директор програм GoITeens (дитячий напрямок IT-освіти), показав як працювати в системі та поділився можливостями її впровадження в шкільні уроки. 

14 учителів із різних шкіл Харкова тренувалися у створенні «світу» в Minecraft, обговорювали цінність цього інтерактивного інструменту для вивчення прикладних наук та можливості для підготовки учнів до МАН України. 


Під час зустрічі вчителі дізналися: 

  • як працювати в minecraft education;
  • як проводити уроки для різних вікових груп;
  • як модернізувати класичну систему викладання;
  • як створювати в Minecraft не лише уроки з інформатики, а й із математики чи хімії.

Наприкінці зустрічі вчителі обмінялися враженнями та визначили дату й тему наступного івенту.

teacher-480x480 Kharkiv IT Cluster: друга зустріч клубу Teachers2IT

29 серпня о 14:00 чекаємо на вчителів на третій зустрічі Teachers2IТ.

Коментарі