kharkiv-it-cluster-doluchyvsya-do-pilotnogo-proyektu-mintsyfry-mon-ta-eu4digitalua-onovlena-informatyka-it-studiyi

Kharkiv IT Cluster долучився до пілотного проєкту Мінцифри, МОН та EU4DigitalUA «Оновлена інформатика — ІТ-студії»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster долучився до пілотного проєкту Мінцифри, МОН та EU4DigitalUA  «Оновлена інформатика — ІТ-студії»

Kharkiv IT Cluster робить вагомий внесок в розвиток ІТ-освіти й долучається до ініціатив, що допомагають молодим талантам знайти себе в ІТ-сфері.

Цього разу Kharkiv IT Cluster став частиною пілотного проєкту «Оновлена інформатика — ІТ-студії»,  який стартував 1-го вересня 2022 року.

Місія проєкту — у системному оновленні шкільного курсу з інформатики та сприянні підвищенню рівня цифрової грамотності серед учнів та вчителів.

Що таке «Оновлена інформатика — ІТ-студії»?

Пілотний проєкт «Оновлена інформатика — ІТ-студії»  реалізується за ініціативи Мінцифри та МОН в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується ЄС. У рамках проєктних ініціатив до оновлення змісту предмета залучаються експерти з  інформаційних технологій України, ІТ-асоціації та ІТ-кластери України. Саме експертний  досвід та знання актуальних вимог ІТ-індустрії допомагає повністю оновити зміст та матеріали шкільних занять з інформатики. 

Одним з елементів  оновленої інформатики стали навчальні відео від ІТ та гейдейм-компаній, що інтегровані до ресурсів ІТ-студій.

Kharkiv IT Cluster узяв участь у підготовці навчальних  відео: 5 ІТ та геймдев-компаній Харківського ІТ Кластера відзняли 10 навчальних відео.

Компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster — Plarium, Sigma Software, Akvelon, G5 Games, Infopulse підготували відео за якими будуть навчатися школярі. Кожною з компаній була виконана велика робота у створенні сценаріїв, підбору спікерів до відео, створенні дизайн-концепту та зйомці роликів.

Креативне технічне виконання відео забезпечили продакшн-студії Kukuruza Production та власний продакшн геймдев-компанії Plarium.

Kharkiv IT Cluster пишається компаніями, які в складний для країни час продовжують забезпечувати підтримку освіти в Україні.

«Ми будемо готувати не «користувачів», а «креаторів цифрового контенту». Залучивши експертів IT-індустрії ми зможемо вивести шкільну освіту на новий якісний рівень. Хочемо, щоб кожен школяр міг розвиватися та поглиблювати свої знання, щоб створювати нові цифрові середовища та цифровий контент. Саме тому, оновлена інформатика називається — IT-студії. Проєкт IT-студії — вклад в успішне технологічне майбутнє України», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань Євроінтеграції Валерія Іонан 

Першими оновлені уроки  побачать 50 пілотних закладів загальної середньої освіти.  А вже наступного навчального року оновлений шкільний курс «Інформатика» буде  у вільному доступі на загальнодержавному рівні.

Щасливі бути частиною великих змін та розвитку  майбутнього  ІТ — галузі!

Долучайтеся до спільноти Kharkiv IT Cluster та формуйте ІТ-екосистему майбутнього разом з нами!  ❤️

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Цикл вебінарів ВШО
  2. Мобільний додаток Харківського літературного музею номінований на премію The Webby Awards.
  3. EdTech CommunITy
  4. Старт кар'єри в ІТ усе, що потрібно знати про міжнародні стажування

Коментарі