JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мембери Харківського ІТ Кластера — це фахівці з багажем знань і навичок, які на топовому рівні представляють Україну на міжнародному ринку. Ми дуже ними пишаємося, і тому розповідаємо про їхні досягнення.

Знайомтесь із нашим мембером — компанією JustCoded.
Анна Кравцова, PR Manager компанії, розповіла історію створення JustCoded і про те, що робить компанію особливою!


Трохи історії JustCoded

Компанію JustCoded було засновано у 2007 році. Спільну справу започаткували COO компанії Сергій Сошин і CEO Костянтин Бойко, а через деякий час до них приєднався Олександр Прокопенко, який зараз виконує обов’язки технічного директора.

«Напевно, у кожного з нас виникає ідея про створення власної справи. Зараз це називається стартап, а у 2007 році це був ризикований вчинок», — згадує Анна.

«Це як стрибок з парашутом: спочатку стрибаєш, а потім усвідомлюєш ризики та починаєш діяти», — поділився думками Сергій Сошин, COO JustCoded.

Анна також прокоментувала щодо назви компанії:
«На момент заснування компанії ми фокусувалися лише на розробці та фактично продавали свої навички. Так і з’явилася назва JustCoded. Сьогодні назва вже дещо не відповідає нашому позиціюванню, але ми не стали її змінювати».

JC-home-cover-scaled-414x311 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster


У JustCoded є два офіси — у Харкові та в Лондоні. У Харкові знаходиться головний офіс, де працює команда, а в Лондоні — представницький.

Напрями роботи JustCoded

«Раніше ми займалися всім потроху та в різноманітних сферах. Згодом зрозуміли, що конкуренція серед технічних компаній занадто велика, тому пішли у вузьку FinTech-нішу. Зараз ми створюємо краудфандингові та інвестиційні платформи.

Ми вибрали шлях партнерських відносин і вже давно не працюємо за схемою «клієнт — виконавець». Наша команда не лише знаходить FinTech-рішення для бізнесу, а й заздалегідь знає, які перешкоди можуть зустрітися на його шляху. Ми ретельно досліджуємо ринок, вивчаємо регуляції різних країн, відкриваємо для себе нові бізнес-моделі та можливості застосування наших рішень. До речі, часто ділимося цим на сторінці JustCoded у LinkedIn».

JC-home-1-640x427 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster JC-home-2-640x427 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster

Крім того, працюючи в FinTech-ніші, фахівці компанії розвивають власний продукт — LenderKit. Це фреймворк для інвестиційних платформ, який легко підлаштовується під потреби клієнтів і значно скорочує час для створення краудфандингової платформи.


Корпоративна культура JustCoded

Анна також розповіла про корпоративну культуру в компанії:
«У 2019 ми переїхали в новий офіс. Здавалося б, як локація може вплинути на свідомість колективу? Не повірите, але ще й як може! Це був переломний момент для кожного з нас, який визначив напрямок розвитку корпоративної культури.

За рік життя в новому офісі, який ми називаємо JC-будинком, з’явилося багато корисних фішок.

У першу чергу, це сортування сміття. Спільно з Kharkiv Eco City ми встановили контейнери для збору ПЕТ-пластику, паперу та тетрапаку, а кожен «кавапоінт» обладнали тубусами для сортування паперових горняток.

За час сортування ми зібрали та віддали на перероблювання неймовірну кількість матеріалів:

  • 715 кг паперу;
  • 140 кг тетрапаку;
  • 29 кг пластику.

Ідея настільки сподобалась, що люди стали приносити сміття з дому, щоб віддати його на перероблювання. Я вважаю, що так і зароджується культура: коли ти не просто дотримуєшся правил, а коли правила стають частиною твого повсякденного життя навіть поза офісом.

Sorting1-360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster Sorting--360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster

Також ми створили комфортні умови для шанувальників велосипедів: виділили місце для велопарковки з вертикальним кріпленням і спроєктували душові кімнати ще на етапі будівництва офісу. Можна спокійно залишити велосипед, прийняти душ і не хвилюватися за свій байк».


Соціальні заходи в компанії JustCoded

«Розповім вам про мій найулюбленіший — Dog day! Раз на рік двері нашого офісу відкриваються для домашніх улюбленців: цього дня можна прийти в офіс із песиком. Пухнастики присутні навіть на загальних зустрічах».

Dog-day-1-360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster Dog-day-2-360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster Dog-day-3-360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster Dog-day-360x480 JustCoded — мембер Kharkiv IT Cluster


Благодійна робота

На питання, чи ведеться в компанії благодійна робота, Анна розповіла:
«Звичайно, але я не можу сказати, що це якийсь план щодо виконання КСВ. Швидше, це прояв ініціативи й бажання колективу допомогти тим, хто цього потребує.

Під час карантину ми подарували понад тонну різних круп благодійному фонду «Деполь Україна». Частину продуктів залишили для приготування гарячих обідів для безхатьків, а частину відправили в «Центр матері та дитини».

Також у нас існує ще одна гарна традиція — дарувати старим речам нове життя! Загалом reuse-культура дуже близька нашій компанії.

Напередодні новорічних свят ми збираємо речі для притулків і благодійних організацій. Того року колеги принесли так багато речей, що ми замислилися про встановлення боксу для збору одягу. На жаль, карантин порушив наші плани, але ми обов’язково їх реалізуємо, як тільки повернемося в офіс».


Інтернатура в компанії: trainee та junior

«Ми беремо на роботу Trainee та Junior-фахівців: за кожним початківцем закріплюється ментор, який допомагає опановувати професію».


Чому компанія вирішила приєднатися до Kharkiv IT Cluster

«Ми завжди обираємо активну позицію в будь-якій справі. Так сталося і з Kharkiv IT Cluster. Якщо існує організація, яка займається розвитком IT-екосистеми в місті, то чому б не взяти в цьому участь?

Разом із Kharkiv IT Cluster ми бажаємо формувати сприятливе середовище для IT-бізнесу, підтримувати IT-спільноту й освіту в нашому місті.

Більше того, Kharkiv IT Cluster — це дійсно великий нетворкінг».

Анна також розповіла, чим саме Kharkiv IT Cluster допомагає компанії:

«Наші PR-відділи тісно співпрацюють. Наприклад, фахівці з JustCoded намагаються не пропускати освітні події від Kharkiv IT Cluster. І навіть зараз, коли практично весь світ працює віддалено, ми зустрічаємося на вебінарах і обмінюємося досвідом.

Ще додам, що Kharkiv IT Cluster володіє величезною контактною базою. Для JustCoded це гарний канал для поширення актуальних новин і вакансій».

Ми дякуємо Анні за цікаву доповідь про компанію. Крім того, ми вдячні JustCoded, що берете участь у наших проєктах, ініціативах, а також покращуєте Харків і середовище для технологічного бізнесу разом із нами! 🙂

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі