Junior Club: складові успіху Public Speaking

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

3 жовтня Катерина Зибіна — Trainer, Junior L&D specialist у компанії Sigma Software, старший викладач кафедри програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), провела зустріч на тему «Презентаційні навички й публічний виступ» для учасників Junior Club.

Спеціалістка поділилася власним досвідом і розповіла про корисні поради в підготовці виступів і надала приклади з практики відомих спікерів.

Що потрібно знати про Public Speaking — Kharkiv IT Cluster наводить інформацію нижче👇

Screenshot-2023-10-11-at-19.03.41-min-414x249 Junior Club: складові успіху Public Speaking

Що таке Public speaking

Public Speaking — це важлива навичка для будь-якого IT-спеціаліста, і зустріч Junior Club була чудовою можливістю для студентів поглибити своє розуміння цієї галузі та отримати корисні поради від досвідченого тренера. Це поняття є різновидом усного спілкування й означає виступ перед публікою.

Під час підготовки публічного виступу потрібно враховувати певні психологічні засоби впливу на розум, почуття й волю слухачів, як, наприклад, переконливий, приємний, спокійний, природний голос, живий (зацікавлений) тон розмови, правильна й чітка вимова слів і продумана розстановка логічних наголосів у фразах (недотримання цього пункту може надати висловлюванню небажаної двозначності) тощо.

Під час заходу Катерина Зибіна розкрила основні аспекти Public Speaking, поділилася лайфхаками підготовки публічного виступу й навела приклади виступів відомих ораторів, таких як Стів Джобс.

Наведені лайфхаки у підготовці публічного виступу

  1. Практикуйся 🏋️‍♂️ — упевненість приходить з практикою. Використовуй можливість виступати перед друзями або колегами, щоб покращити свої навички.
  2. Роби нотатки 🗒️— підготуйся до виступу, напиши основні моменти зі своєї презентації. Це допоможе тобі не забути важливу інформацію.
  3. Зберігай спокій 😌 — контроль над диханням та емоціями допоможе знизити тривожність і підвищити впевненість.
  4. Не бійся імпровізувати 🎭 — іноді найкращі моменти виступу виникають не за сценарієм. Гнучкість і можливість відреагувати на запитання або ситуації — ключ до успішного виступу.
  5. Зверни увагу на свою позу й вираз обличчя 🚶‍♀️😀 — візуальний контакт і правильна поза можуть підкреслити твій вплив на аудиторію.
  6. Визнач свою ЦА та дій згідно з її потребами 🎯 — розуміння потреб та очікувань твоєї аудиторії допоможе налаштувати виступ так, щоб він був максимально ефективним.

Команда Kharkiv IT Cluster висловлює щиру подяку Sigma Software, а також безпосередньо Катерині за неймовірний вебінар на дуже актуальну тему, який знайшов відклик у серці багатьох учасників, адже вони з великим задоволенням брали участь у заході.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Junior Club: Як скласти CV та знайти першу роботу
  2. junior-club-pochatok-shlyahu-do-uspihu-z-potuzhnymy-soft-skills

Коментарі