love is ...

Junior Club: практика англійської в романтичному настрої 💕

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

21 лютого відбувся вже третій розмовний клуб з англійської мови учасників проєкту Junior Club 2.0. Спікером заняття стала Ірина, перекладач і викладач англійської та французької у мовній школі White Rabbit.

Де ж романтика?🙄

Темою розмовного клубу стала «Human relationships. The concept of friendship and love. Valentine’s Day» 💓

Під час заняття учасники розглянули найпопулярніші фрази й вирази, які стосуються стосунків між людьми як романтичного, так і дружнього характеру, сповнили словниковий запас фразовими дієсловами, які змогли одразу застосувати на практиці під час обговорення глибоких і, в деякому сенсі філософських питань.

❔Чи вірите ви в кохання з першого погляду? Чому?
❔Чи можна вважати онлайн-стосунки серйозними?
❔Як би ви відсвяткували День Закоханих, якщо б гроші і час були не обмеженеми?

І ще багато-багато іншого. Також учасники склали власну «мапу» розуміння кохання й сутності дня закоханих. Чи його популярность — це визначення важливості кохання в нашому житті, чи простий комерційний хід продавців квітів і м’яких ведмедиків?

Учасники заняття також мали можливість подивитися й обговорити відеоролик про святкування дня Святого Валентина по всьому світу, а також відзначити, чи вони особисто надають святу значущість і чи мають стосунки взагалі 😚🥰

Навчання, яке проходить у комфорті, є найефективнішим, а саме атмосфера затишку відчувалася впродовж заняття, за що ми завдячуємо викладачці школи Білий Кролик Ірині🐇

Долучайся до проєктів Kharkiv IT Cluster, навчайся і розвивайся ефективно, комфортно і безкоштовно 🤍💚

Довідка

Білий Кролик — вивчення мов онлайн. Школа існує більше 15 років. Усі викладачі Білого Кролика мають спеціальну вищу освіту й досвід роботи. До кожного студента в школі намагаються знайти індивідуальний підхід і допомогти досягти потрібних йому цілей. Білий Кролик — це індивідуальні заняття з викладачем у зручний для студента час.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. English speaking -2

Коментарі