IT trends

Junior Club: ІТ-тренди й майбутнє технологій

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

📅 5 березня Kharkiv IT Cluster спільно з компанією GlobalLogic провели крутецький вебінар для учасників закритого клубу Junior Club, де оглянули тренди майбутнього IT.

🗣Спікер лекції —Антон МужайлоSenior Solution Architect, поділився своїм досвідом і знаннями в напрямах IT.

Наскільки великий напрям IT?

Якщо поділити весь напрям IT умовно на групи, то ця картина буде виглядати десь так 👇

🔥Процеси / Agile
Управління процесами як у розрізі проекту, так і в розрізі розробки продукту дозволяє використати найоптимальніший підхід для досягнення поставленої мети

🔥Architecture
Використання вірних архітектурних принципів і підходів дозволяє не тільки прийняти правильнф рішення з точки зору компромісів, але й допомогти провести цифрову трансформацію рішення, що існує.

🔥Big Data & Аналітика
Розуміння підходів до роботи з великим обсягами даних та інструментами їхнього аналізу дозволяє перетворити звичайну купу даних на джерело аргументованих висновків, які спонукають до потрібних дій.

🔥Quality Assurance
Розуміння принципів передбачення, попередження й знаходження дефектів забезпечує успіх як розробки конкретного рішення, так і успіх цифрової трансформації в цілому.

🔥Cloud
Знання й навички роботи з провідними вендорами хмарних обчислень допомагають створити технічно досконале рішення не лише з боку дизайну, але й з точки зору економічної вигоди.

🔥Devops
Чітке бачення щодо автоматизації процесів розробки й релізу програмних рішень допомагає не лише заощадити час розробників, але й побудувати прозорий, позбавлений рутини процес.

🔥Embedded & IoT
Вбудовані системи потребують не лише спеціальних підходів до розробки, але й знання інструментів і технологій, адже робота ведеться не лише з програмною, але й з апаратною частиною рішення.

🔥Blockchain
Blockchain уже зараз змінює парадигму розробки рішень, які базуються на безпечній і прозорій обробці транзакцій. Ефективне впровадження такої технології потребує не лише навичок, але й розуміння бізнес галу

🔥Mobility
Мобільні пристрої вже зараз є невід’ємною частиною нашого життя. Не тільки технології допомагають у розвитку цієї галузі, але й розуміння того, як замінити класичні технології та пристрої на мобільні.

🔥Security
Важливість цифрової безпеки зростає з кожним роком, адже все більша частина нашого життя цифровізується. Будь-яке рішення потребує глибокої експертизи з безпеки, враховуючи поточні виклики.

🔥Design & UX/UI
Щоб подарувати незабутній користувацький досвід, потрібно дуже виважено підійти до фази дизайну продукту, продумати інтерфейс користувача, пропрацювати шляхи використання продукту й обрати відповідні інструменти

🔥ML & AI
Розумність продуктів забезпечується шляхом використання різних типів машинного навчання. Це потребує використання певних технологій, інструментів і часу на відповідні дослідження й експерименти

Під час вебінару заглянули в майбутнє й розібрали кожний із пунктів.

Щоб дізнатися, що чекає на IT через 3 роки, переглядай запис зустрічі😉

Довідка:
GlobalLogic, компанія групи Hitachi — світовий лідер у галузі послуг розробки програмного забезпечення й цифрової трансформації. GlobalLogic спеціалізується на розробці програмного забезпечення, інженерії вбудованих систем, штучного інтелекту, машинного навчання, аналізу даних, хмарних технологій, мобільних додатків і багатьох інших сферах. Компанія має широкий портфель клієнтів, який охоплює різні галузі, зокрема фінанси, технології, медіа, телекомунікації, автомобільну промисловість, електроніку й інші.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. cv

Коментарі