join_volunteer_ua

Приєднатися

 

 

 

Kharkiv IT Cluster – некомерційна організація, заснована у 2015 році для об’єднання провідних українських IT-компаній, університетів та влади задля зосередження на спільних викликах.

Разом зі спільнотою волонтерів ми рухаємо соціальні проєкти та ініціативи, підтримуємо інновації та сприяємо розвитку технологічної бізнес-екосистеми. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

 

 

🎯 Доєднуйся до Kharkiv IT Cluster та ставай частиною великих змін:

⭐️ Отримуй практичний досвід організації та проведення різноманітних активностей, який зможеш додати у своє резюме, CV та портфоліо. Бонусом наші координатори нададуть тобі зворотній звʼязок, який допоможе розвивати необхідні hard skills та soft skills.

🔝 Контактуй особисто з провідними роботодавцями в ІТ та будь в центрі змін технологічного ринку України.

📢 Долучайся до найкрутіших ІТ-заходів країни: отримуй доступ до нетворкінгових івентів з ТОПами ІТ-бізнесу, HR-ами та лідами різних напрямків ІТ-компаній — від розробників до продажників, від дизайнерів до комунікаційників.

 

💚 Роби масштабні соціальні проєкти разом зі спільнотою Kharkiv IT Cluster. Ставай частиною важливих змін в країні, які створюєш саме ТИ!

 

 

Заповніть форму заявки

Наш акаунт-менеджер зв’яжеться з Вами. Якщо Ви не отримали відповіді або у Вас залишились питання – напишіть нам info@it-kharkiv.com

Волонтер Соціальна допомога в реалізації проєктів

    Зайнятість: