join_partner_ua

Приєднатися

 

 

 

Kharkiv IT Cluster – некомерційна організація, заснована у 2015 році для об’єднання провідних українських IT-компаній, університетів та влади задля зосередження на спільних викликах.

Ми обʼєднуємо партнерів навколо ІТ-бізнесу для розвитку технологічної екосистеми. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

 

 

🎯 Для бізнес-партнерів

Запрошуємо до партнерства бізнеси, що надають сервіси для екосистеми технологічного бізнесу (банківські послуги, страхування, медичні сервіси, юридичний та фінансовий консалтинг, аудиторські компанії, системні інтегратори, телеком-провайдери тощо) та вендорів товарів та послуг для айтівців (бізнеси HoReCa, інтернет-торгівля, сфера послуг тощо).

Доєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster та:

🔝 Підвищуйте рівень довіри та репутації вашого бренду через спільні заходи, освітні та благодійні проєкти Kharkiv IT Cluster

🤝 Посилюйте звʼязки з ІТ-компаніями: долучайтесь до спільноти керівників, HR-фахівців, PR-менеджерів, юристів, фінансистів через доступ до закритих чатів профільних комʼюніті та регулярні нетворкінг-зустрічі.

📢 Розвивайте свій бренд та розширюйте аудиторію клієнтів: промотуйте свої послуги, сервіси та продукти серед ІТ-компаній, 55 000+ підписників Kharkiv IT Cluster та долучайтесь до ексклюзивної цифрової програми лояльності IT Community — надавайте унікальні пропозиції, що будуть доступні айтівцям по всій країні.

 

🎯 Для партнерів-неприбуткових організацій:

Запрошуємо обʼєднувати зусилля та обмінюватись досвідом задля розвитку екосистеми для технологічного бізнесу

 

 

Заповніть форму заявки

Наш акаунт-менеджер зв’яжеться з Вами. Якщо Ви не отримали відповіді або у Вас залишились питання – напишіть нам info@it-kharkiv.com

Партнер Организация, общество, коворкинг

    Вид діяльності: