cover1-ua-edu-min

Приєднатися

 

 

 

Kharkiv IT Cluster – некомерційна організація, заснована у 2015 році для об’єднання провідних українських IT-компаній, університетів та влади задля зосередження на спільних викликах.

Ми обʼєднуємо партнерів навколо ІТ-бізнесу для розвитку технологічної екосистеми. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

 

 

🎯 Долучайтеся до Kharkiv IT Cluster та разом зі спільнотою:

🎓 Посилюйте співпрацю Вашого навчального закладу з бізнесом: установлюйте контакти з ІТ-компаніями, які об’єднує Kharkiv IT Cluster, для спільного розвитку програм навчання, стажування й практик для студентів.

🔗 Розвивайте талановитих студентів та учнів: надайте талановитій молоді шанс продемонструвати власні можливості й здобути крутий досвід під керівництвом практиків ІТ-галузі, а також отримати класні подарунки й можливості для професійного розвитку й кар’єрного зростання.

💼 Оновлюйте навчальні програми: долучайтеся до оновлення навчальних програм, силабусів і методик викладання разом із експертами від провідних ІТ-компаній, щоб знання, які здобувають ваші студенти, відповідали сучасним вимогам ІТ-галузі.

🌟 Підвищуйте власну кваліфікацію: проходьте безоплатні курси підвищення кваліфікації з напряму ІТ або опановуйте додаткові цифрові інструменти на безоплатних вебінарах і навчальних курсах для вчителів і викладачів від провідних ІТ-компаній.

📚 Популяризуйте свій заклад освіти й залучайте студентів: розкажіть про свій заклад освіти на нашу аудиторію, долучайтеся до спільних заходів та проінформуйте абітурієнтів про переваги навчання у вашому закладі освіти.

 

 

Заповніть форму заявки

Наш акаунт-менеджер зв’яжеться з Вами. Якщо Ви не отримали відповіді або у Вас залишились питання – пишіть на електронну пошту: education3@it-kharkiv.com, Марія Рудинська

Освітній заклад Заклади вищої освіти, коледжі, школи