ivy tech. A new chapter in Ukraine

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ivy tech — міжнародна IT-компанія з 6-річною історією, британським менеджментом і українською командою розробки.

Ми залучаємо кращі інженерні таланти України до інноваційних технічних компаній по всьому світу. Працюємо із клієнтами з США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії.
Головний офіс ivy tech у Лондоні, R&D центр базується у Харкові, при цьому команда розробників розподілена по всій Україні.

Screenshot_1-414x272 ivy tech. A new chapter in Ukraine

За останні місяці ми збільшили нашу команду, допомогли клієнтам вирости, переїхали в новий офіс у бізнес-центрі Харкова, переглянули наші цінності та бачення. У зв’язку з такими змінами ми прийняли рішення провести ребрендинг компанії. У цей момент до нас прийшла й нову назву ivy tech.

Історія нового імені така: Кармен, генеральний директор, нещодавно відвідала свою сім’ю у Німеччині, де після дня відеозустрічей з командою в Україні вийшла на денну прогулянку.

Споглядаючи природу, Кармен побачила як розрісся плющ, який немов підіймався на дерево. Вона зупинилася, подивилася на нього та подумала: “Яка вражаюча рослина! Все почалося з маленького зернятка, а тепер воно піднялося на це дуже високе дерево і воно покрило більшу частину стовбура. Плющ завжди залишається зеленим, а листя завжди тримаються близько один до одного. Він може рости за практично будь-якої погоди, тому його можна побачити по всьому світу”.

Так, назвою ivy tech є швидке зростання, єдність, спільність, стійкість та прогрес. Як компанія ми почали з малого 6 років тому, і, якщо чесно, у нас бували важкі часи. Але завдяки команді, яка залишилася з нами, клієнтам, які вірили в нас і задоволені результатами нашої роботи, а, можливо, і з невеликою часткою удачі, зараз ми держімому шлях до швидкого зростання.

Ivy-Tech_RGB_Logo_Primary-Version_Black-414x119 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Що лежить в основі ivy tech

ivy tech — це в першу чергу про людей. Адже саме люди вигадують інноваційні рішення, розробляють високоякісні технології. Ми дбаємо про те, щоб зібрати круті і амбітні команди. Для нас важливо, щоб кожен член команди отримував все необхідне для свого розвитку і зростання.

Задумайтеся третину нашого життя ми витрачаємо на роботу. Третина!

Звідси питання: “Як ви хочете провести третину свого життя?”

Працювати з людьми, які вам не подобаються? Підтримувати виснажливі і застарілі системи і продукти? Сидіти на лавці запасних?

Ми впевнені, що ваша відповідь ні. Саме тому ми створили ivy tech. Щоб надати талановитим людям таку роботу, куди приємно приходити в понеділок вранці. Щоб знайти клієнтів, які пропонують розробникам технічно складні проекти, на яких можна реалізувати найсміливіші ідеї і проявити свої найкращі якості.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Клієнти ivy tech

Ми працюємо для інноваційних технічних компаній, з доменами у сфері Fintech / Healthtech.

Ми вибрали роботу з тими, з ким схожі за цінностями, адже команда менеджменту на стороні клієнта проводить багато часу з нашими командами розробників в Україні.

Ми також вибирали клієнтів з цікавими і складними продуктами, які будуть сприяти професійному зростанню наших команд.

З багатьма з клієнтів ми працюємо з моменту свого заснування. Велика частина команди в Україні з нами також з моменту заснування. Це говорить про те, що розробники зростають разом з клієнтами, а це безпрограшна стратегія. Ви можете прочитати деякі відгуки наших клієнтів на нашому сайті: ivy-tech.co

ivy-tech.co

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Що відрізняє ivy tech

Під час IT-буму такі речі, як хороша заробітна плата, великі корпоративні вечірки, уроки англійської, медична страховка, соцпакет і модний мерч є даністю (і ми звичайно надаємо все це).

Але ви далеко не в кожній компанії зустрінете щиру турботу про людину. Наші CEO з Лондона Кармен і локальний директор у Харкові Енді приділяють багато часу, щоб добре дізнатися кожного члена команди, зрозуміти їх індивідуальні потреби та бажання. Ми не завжди можемо втілити в життя усі мрії, але ми докладаємо усіх зусиль, щоб бути прозорою, доброю і людяною компанією.

Ми хочемо, щоб люди відчували, що їх бачать, цінують і заохочують, інакше ми не виконаємо нашу місію.

Філософія бізнесу ivy tech це не жадібність та “скільки прибутку я можу отримати”, це філософія щедрості, впливу на суспільство і прогресу. Нам ще належить пройти довгий шлях, але ми йдемо до нього і хочемо зробити це з амбітними і добрими людьми.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Британський менеджмент ivy tech

Наша CEO Кармен родом з Німеччини і зараз живе у Лондоні зі своїм чоловіком і маленьким сином. Кармен займається розвитком бізнесу, вибудовуванням відносин з клієнтами.

Вперше вона відвідала Україну у 2018 році та була здивована, як швидко вона полюбила країну і людей. Її бачення того, що ivy tech зможе зробити для України та її жителів, зростає з кожним днем.

Локальний директор в Україні Енді – англієць, який переїхав до Харкова 3 роки тому і закохався в це місто, та називає його своїм будинком. Енді відповідає за ведення бізнесу в Україні та побудував міцні відносини з усіма клієнтами і членами команди. Його пристрасть бачити, як люди ростуть і відкривають для себе нові можливості разом з ivy tech.

Screenshot_2-414x276 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Куда рухається ivy tech

Зараз ми працюємо над тим, щоб збільшити нашу команду у два рази до кінця 2021-го року, і судячи з усього мета буде досягнута. Причина швидкого зростання у тому, що деякі з наших ключових клієнтів досягли значного успіху, і самі знаходяться на стадії швидкого зростання. Деякі з цих клієнтів за останні 6 років створили основу своїх технологій виключно з нашими командами.

Крім того, до нас у двері стукають більше нових клієнтів, ніж коли-небудь! Сарафанне радіо працює, і відгуки про те, що в ivy tech працюють технічні таланти, які вкладаються в справжні і довгострокові відносини зі своїми клієнтами.

Не секрет, що в світі бум попиту щодо розробників. А Україна це, можна сказати, Кремнієва Долина Східної Європи. Однак в бізнесі, і особливо в сфері IT, щирі і міцні відносини мають вирішальне значення, і тому більшість клієнтів працюють тільки з рекомендованими аутстаффинговими компаніями. Бізнес не хоче працювати з ким доведеться. Навпаки, бізнес хоче працювати з людьми, які володіють відмінним ставленням, відповідальністю, творчістю, а також хочуть бути частиною чогось великого. А ми вміємо знаходити і об’єднувати таких людей.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 ivy tech. A new chapter in Ukraine

Чому ivy tech відмінне місце для роботи

Занадто часто розробники тонуть у локально керованої команді, що складається з 30+ співробітників, що працюють на клієнта, якого вони ніколи не бачили, створюють продукт, який вони ніколи не використовують, або отримують будь-які важливі оновлення. У ivy tech все по-іншому! Наші люди дійсно стають частиною культури клієнта, і бачать результат своїх зусиль регулярно. Так, ми пропонуємо заробітну плату за ринковою ставкою, а іноді і вище. Так, у нас є бонуси, приватне медичне страхування, масаж, корпоративні заходи і вечірки, уроки англійської, і це далеко не весь список. Так, наш офіс знаходиться в Diamond City в центрі Харкова, і ми покращуємо наш робочий простір разом з одним із популярних харківських дизайнерів інтер’єрів, щоб забезпечити ідеальне місце для команди. Ми постійно прагнемо стати кращими, добрішими і прозоріше.

Для нас співробітники на першому місці. Ми не віримо в ієрархічне лідерство, яке вичавлює усі соки з людей. Ми за інклюзивність і прозорість, і даємо кожному шанс бути почутим, реалізувати себе і завжди перевіряємо, чи все в порядку у людини поруч.

Крім того, наші команди безпосередньо працюють із західними клієнтами над крутими і інноваційними продуктами. Ця співпраця довгострокова і дає розробникам можливість зробити величезний стрибок у своїй кар’єрі, щодня покращувати свою англійську, і по-справжньому стати частиною чогось великого.

І зараз найкращий час, щоб стати частиною команди ivy tech. Заходь на сайт, обирай відповідну тобі вакансію та приєднуйся до нас!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. UKAD

Коментарі