IT_EUREKA: реєстрацію відкрито

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

1 липня шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software розпочала прийом заявок на участь у конкурсі стартап-проектів у сфері інформаційних технологій — ІТ_EUREKA. Драйвером змагання став бізнес-акселератор Sigma Software Labs.

Щороку конкурс збирає все більше талановитих стартаперів зі всієї України. Серед найгучніших історій успіху IT_EUREKA 2020 — команди Elomia, IOON, Lawyerd, які сьогодні отримують пропозиції від інвесторів як з України, так і з-за кордону, перемагають у конкурсах: Kyiv Tech Hub, Startup Competition на IT Arena, Innovating Justice Awards, розвивають свої продукти, та легко знаходять нових користувачів на дистрибутивних платформах.

Цього року конкурс відбудеться вшосте і пройде за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Традиційно змагання охоплює одразу два напрямки: Hardware та Software. До участі запрошуються стартапери-інноватори, які вже мають готовий прототип та розуміються на бізнес-аспектах свого продукту або сервісу.

Прийом заявок триватиме до 20 серпня 2021 року.

Реєстрація

Імена напівфіналістів буде оприлюднено 1 вересня. Далі на них чекає менторська програма з експертами таких галузей як: бізнес, інвестиції та фінанси, маркетинг та розробка програмного забезпечення.

На початку грудня команди матимуть нагоду провести crash test свого стартапу та взяти участь у читацькому голосуванні на сторінках відомого українського медіа — Vector.

Фінал конкурсу пройде 15-16 грудня в онлайн-форматі. До складу експертного журі змагання увійдуть представники інноваційних структур, венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів тощо.

Деталі щодо головного призу організатори поки не розголошують. Проте відомо, що у минулому році головний приз становив 100 000 грн.

Докладніше про умови конкурсу та процедуру реєстрації можна дізнатися за посиланням.

Прокачайте свій стартап, заявіть про нього на всю країну!

Реєстрація

Коментарі