IT4Life: проєкт з гуманітарного розмінування

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Розмінування — це дуже важлива та небезпечна справа. Через повномасштабне вторгнення росії, наразі заміновано до 40% території нашої держави. Фактично, половина загальної площі Харківщини вважається потенційно замінованою територією. Роботи по розмінуванню — на роки чи десятки років.

☝🏼Гуманітарне розмінування є ключовою складовою процесу відновлення, оскільки дозволяє використовувати земельні ресурси для агропромислового виробництва, сприяє поверненню людей до своїх домівок та зменшує кількість жертв серед цивільного населення та військових. 

В Харківській області проведенням комплексу робіт із гуманітарного розмінування територій та об’єктів займається Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

З 2022 року ми активно співдіємо з Міжрегіональним центром гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України. Ця співпраця для нас  це можливість посилити проведення робіт з розмінування.

 

Як результат нашої плідної співпраці з 2022 року було забезпечено залучення та логістику:

🔹Комплекси пошуку боєприпасів Магнітометр Sensys Magdrone R4 SkyHub;

🔹Квадрокоптери з телевізійними камерами DJI Mavic 2 Enterprise Advanced;

🔹Квадрокоптери DJI Matrice 300;

🔹Кліматичне обладнання для квадрокоптерів TriSonica mini Wind and Weather Sensor;

🔹Муфти для польотів взимку для операторів БПЛА;

🔹Система живлення Ecoflow;

🔹Вогнегасники.

Проєкт гуманітарного розмінування реалізується IT4Life спільно з школою операторів БПЛА Академія Дронаріум та компанією Roman.ua. Наші зусилля спрямовані на забезпечення необхідними технічними засобами Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

Надане обладнання покращує ефективність розвідки та пошуку ВНП, а також полегшує роботу та безпеку саперів загону гуманітарного розмінування та піротехнічних робіт.

Шляхом об’єднання наших зусиль ми продовжуємо забезпечувати Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України необхідними технічними засобами для успішного виконання їхніх важливих завдань. 

❤️🇺🇦 Це наше спільне прагнення внести свій вклад у створення безпечного середовища та допомогти у вирішенні нагальних проблем.

Приєднуйтеся до реалізації проєкту!

Задонатити можна за посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i87248647332 

 

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. it4life-zbir-na-parafin-dlya-okopnyh-svichoku
  2. it4life-pidtrymaj-hpi-u-vidnovlenni

Коментарі