IT4Life-2-min

IT4Life: навчання грантрайтингу задля нових можливостей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 

Цього тижня п’ять представниць Благодійної організації «Благодійний фонд “Айті фор лайф”» успішно завершили навчання на курсі з написання грантових проєктів «Курс грантописця», який провела Феофілова Вікторія.

Навчання відбулося за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства. Програма була спрямована на підвищення компетенцій у сфері грантрайтингу. Це дозволить нашій організації значно розширити можливості залучення фінансування й реалізації проєктів.

Програма курсу складалася з 10 теоретичних занять та 2 онлайн-сесій у форматі «питання-відповідь експерта». Протягом курсу учасниці отримали ґрунтовні знання про написання грантових заявок і розробили власні грантові проєкти. Кожна проєктна пропозиція отримала детальний зворотний зв’язок від менторки, що дозволило учасницям вдосконалити свої навички й отримати цінний досвід.

Завдяки курсу, наші представниці не лише опанували основи написання грантових проєктів, але й індивідуальні рекомендації щодо вдосконалення своїх заявок. Усі учасниці курсу успішно завершили навчання й отримали сертифікати.

Розроблені грантові заявки вже готують до подання в різні донорські структури. Ми впевнені, що ці проєкти принесуть значну користь нашій організації, дозволять залучити додаткові ресурси й забезпечити підтримку наших волонтерських і благодійних ініціатив.

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість реалізувати нові проєкти та співпрацювати з іншими організаціями й донорами для досягнення наших цілей. Попереду ще багато роботи, але з новими знаннями й навичками ми готові до будь-яких викликів!

Рекомендовані матеріали

  1. it4life-sformuvaly-paket-dopomogy-dlya-a7401
  2. yak-it4life-dopomagaye-harkivschini
  3. IT4Life.Добрі справи-1-min

Коментарі