IT-subotnyk_Kharkiv IT Cluster

«IT-суботник» для майбутніх абітурієнтів ХАІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 березня Kharkiv IT Cluster підтримав учасників «IT-суботника» в Національному аерокосмічному університеті «ХАІ», адже  допомога молодим талантам є одним із ключових завдань Кластера. 

На заході школярі змагалися у розв’язанні задач із програмування, комп’ютерних засобів і кібербезпеки.

📌 Мета заходу — провести профорієнтаційну роботу, підтримати й надихнути молодь, та познайомити майбутніх абітурієнтів зі світом ІТ.

Kharkiv IT Cluster уже багато років співпрацює з  Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Вячеслав Харченко, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки, президент Українського науково-освітнього ІТ-товариства, презентував кафедру, розповів про її історію, досягнення, успіхи випускників та перспективи для майбутніх студентів.

«Кафедра посідає провідну позицію в Україні з підготовки ІТ-спеціалістів. Це вдається завдяки активній участі у міжнародних освітніх та науково-технологічних проєктах за європейськими програмами, плідній багаторічній співпраці з провідними ІТ-компаніями України та світу (EpamSoftServeSigma SoftwareGlobalLogicSamsung R&D InstituteUkraine та ін.), а також сучасній навчально-дослідній базі та успішному працевлаштуванню і професійним досягненням випускників», — зазначив Вячеслав Сергійович.

Уляна Шумей, координаторка освітніх проєктів у Kharkiv IT Cluster, розповіла школярам, що попри війну ІТ-сфера продовжила стрімко розвиватися, вона динамічна, цікава й доступна, а ще має багато перспектив:

«ІТ — це сфера, яка продовжує працювати всупереч усьому. ІТ-компанії в постійному пошуці спеціалістів, тому саме зараз, під час навчання та участі в подібних заходах, школярі формують  фундамент для майбутньої омріяної кар’єри».

Анастасія Функендорф, тренінг менеджерка у Sigma Software University, познайомила майбутніх ІТ-абітурієнтів з міжнародною консалтинговою ІТ-компанією Sigma Software, розповіла про діяльність компанії, про перспективи пошуку роботи на ринку ІТ.

 

Kharkiv IT Cluster бажає абітурієнтам правильно обрати майбутню професію. До зустрічі на майбутніх івентах!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software запускає проєкт з ІТ освіти для дітей
  2. mozhlyvosti-majbutnih-it-fahivtsiv-harkivskyj-it-klaster-zavitav-na-onlajn-zahid-do-kafedry-kompyuternyh-system-merezh-ta-kiberbezpeky-hai
  3. Як пройшов IT-суботник 2022

Коментарі