Студентська ІТ-практика: розвиток і досвід

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥26 жовтня завершилася практика студентів спеціальностей 123 «Компютерна інженерії» та 174 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Харківського політехнічного фахового коледжу.

7 студентів на чолі з Данилом Мариничем, Рroject manager в IT-компанії Olearis, здобували перший практичний досвід в ІТ-компанії.

✨️Студенти розширили знання в мові програмування Python і знайомилися з бібліотекою Flask для створення сайтів.

Працювали з розробленням сайтів та ігор, створенням додатків, мережами і вперше відчули, що таке відповідальність в ІТ!

🗣«У межах проєкту з розробки гри на Python я отримав виняткову можливість збагатити свої знання в галузі програмування, використовуючи фреймворк Flask і бібліотеку React»

Крім того, я використовував досвід розробки на Java в проєкті. Це надало мені можливість застосовувати різноманітні рішення й оптимізувати роботу програм за допомогою знань, набутих під час розробки на обох мовах.» , — ділиться Олександр, який виконував роль мейнтейнера репозиторію проєкту.

🗣«У процесі навчання я здобув досвід у роботі з нетворкінгом у мобільних додатках, зокрема GET і POST запитами, роботу з форматом JSON і використання сторонніх бібліотек Flutter.

Ці навички допоможуть мені розвиватися в іншій сфері, яку я паралельно вивчаю — розробка під iOS.», — зазначає Максим, один зі студентів.

Підсумовуючи всі результати практики, Kharkiv IT Cluster переконаний, що студенти здобули безцінні знання й досвід завдяки компанії Olearis.

Дякуємо компанії Olearis. Ваша підтримка допомагає нам сприяти навчанню, розвитку й інноваціям у сфері ІТ!💙💛

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі