IT-компанія Insoft залучила понад 8 млн грн на потреби ЗСУ

IT-компанія Insoft залучила понад 8 млн грн на потреби ЗСУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З перших днів війни IT-фахівці виборюють Перемогу не тільки на лавах ЗСУ, але й на економічному фронті. Компанія Insoft підійшла креативно до підтримки захисників та мирних жителів України та створила проєкт VOLUNTEERS SYNERGY.

Неповторність проєкту – саме у його цінностях швидкої адресної допомоги, індивідуального підходу у підборі рішення для конкретної потреби.

Як це працює?

У воєнних умовах час завжди відіграє одну з ключових ролей. Саме тому фахівці компанії Insoft опрацьовують замовлення максимум за 2 дні. Бо допомога – це завжди терміновий запит.

Від надійності постачальника залежить працездатність та надійність обладнання. А це гарантія збереження людського життя. Компанія Insoft принципово працює лише із партнерами з бездоганною репутацією. Це також підсилюється системою верифікації та перевірки експертизи партнера.

Крім цього, комунікація замовника відбувається у єдиному вікні, де водночас можна спілкуватися із усіма учасниками, що долучаються до рішення.

Які вже є результати?

За минулі 9 місяців завдяки компанії Insoft вдалося закупити:

  • 12 автівок для Національної поліції та Збройних сил України;
  • 12 тепловізорів для різних підрозділів Збройних сил та Національної гвардії України;
  • каски, тактичні окуляри та спецодяг, аби наші хлопці та дівчата мали можливість захищати нас;
  • бинти, турнікети та інше спорядження, що так необхідне на першій лінії оборони;
  • звісно, не обійшлось і без засобів зв’язку.

Smart домога захисникам

Безперечні успіхи проєкту  VOLUNTEERS SYNERGY не зупинили компанію Insoft на досягненнях. Нещодавно компанда компанії долучилася до Всеукраїнського інженерного  хакатону SmaRTF. Ще одна з провідних платформ,  ще ІТ-фахівці компанії спробували себе в якості розробника military electronics, а точніше  smart military electronics і розробляли девайси, що здатні наблизити Перемогу, бо допомагатимуть ЗСУ!

Плани на повоєнний час

Наразі основними напрямками діяльності волонтерського проєкту IT-компанії Insoft є забезпечення наших захисників медичним спорядженням, автівками, цифровим обладнанням та військовим екіпіруванням. Бо ці запити стають все частішими, а допомога, нажаль, не втрачає актуальності.

Після завершення війни VOLUNTEERS SYNERGY планують долучатися до проєктів, спрямованих на зміцнення обороноздатності України. А саме розгортання цифрового координаційного хабу для взаємодії між постачальниками та користувачами щодо військових потреб, створення систем керування дронами, розробка механізму відстеження ботів, діджиталізація процесів укріплення інформаційної безпеки.

 Як можна підтримати організацію?

Ми знаємо, що кожний донат рятує чиєсь життя. Підтримати організацію та задонантити можна прямо в Telegram-боті (https://t.me/Volunteers_SynergyBot) або іншим зручним засобом. (https://volunteers-synergy.com/payment )

Не пропустіть свій шанс стати частиною Великої Перемоги! Віримо та допомагаємо ЗСУ! 

Рекомендовані матеріали

  1. Bandera Power
  2. допомога мешканцям Першотравневого
  3. T4Life передача проектора

Коментарі